Про компанію

Випробування посівного комплексу Bourgault 3710-40

Випробування посівного комплексу Bourgault 3710-40

У вересні цього року в селі Павлиш Кіровоградської області, компанія «Цеппелін Україна» проводила демонстрацію техніки, яка більше відома як «Дні поля». Учасники змогли оцінити роботу сівалки Bourgault 3710-40 з бункером 6280 (докладний опис моделі на сайті).

«Дні поля» проходили в господарстві «Верес», загальна площа якого становить 11000 га. Господарство перейшло на технологію но-тілл (no-till - система нульового обробітку грунту) близько 5 років тому, що і надало можливість продемонструвати можливості техніки компанією Цепелін з посіву озимої пшениці по стерні.

Мінеральні добрива внаслідок не дуже якісного зберігання формували великі грудки, ці грудки доводилося розбивати кожен раз при завантаженні добрива в бункер, що збільшувало час посіву.

Тим часом в ході посіву було пройдено кілька етапів:

  • Був обраний трактор недостатньої потужністі для даної сівалки (306 к.с., тоді як рекомендовано 340 к.с.), як підсумок - швидкість посіву 6 км на годину і пробуксовка трактора. Зі свого боку ми рекомендували клієнту для даного посівного фону з сівалкою Bourgault 3710-40 (6280) посівну швидкість 12 км на годину, але, на жаль, у клієнта не було можливості використовувати більш потужний трактор, тому посівний комплекс працював всього лише на 50% своєю продуктивністю.
  • Глибина посіву - близько 5 см. Під час посіву грунт був вологим, починаючи від глибини 1,5 см, тобто проблем з вологою не було. Стерня була відносно сухий - диски сівалки спокійно розрізали її, формувалося дуже якісне посівне ложе. Насіння лягали рівномірно, плуга і семяпроводи не забивав, і що дуже важливо, не було накидання грунту на рядки (таке трапляється якщо посів йде не по стерні, а по м'якій, обробленої грунті).
  • Спочатку клієнт сильно зменшив тиск на прикатуючі колеса (було побоювання, що при сильному накоченні насіння не проб'ються крізь пятисантиметровий шар ущільненого ґрунту і не зійдуть). Внаслідок слабкого тиску ковзанок на грунт залишалися дірки - прорізи від дисків (насіння не були утрамбовані). У разі відсутності вологи такий посів буде неприйнятний тому волога піде з зяючих дірок і насіння може засохнути. Ми ж рекомендували збільшити тиск на катки, тим самим закрити дірки і більш щільно утрамбувати насіння.
Як підсумок, через 10-14 днів з'явилися сходи - сильні і рівномірні. Клієнт залишився дуже задоволений посівом, і придбав дану сівалку. Більш того, на наступний рік планується закупівля ще трьох таких же посівних комплексів.

У господарстві «Верес» були створені ідеальні умови для роботи даного посівного комплексу, і посівний комплекс відмінно впорався зі своїм завданням, а можливість збільшення продуктивності посіву в 2 рази можна забезпечити, використовуючи більш потужні одиниці тракторів.
 
Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі BOURGAULT.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин