Про компанію

Історія колісних тракторів компанії Fendt

Ідеальний трактор володіє бездоганними взаємодіючими компонентами, які доповнюють одне одного для досягнення максимального результату. Цим критеріям цілком відповідають сучасні трактори Fendt, вони є технікою загального призначення та оснащені універсальним низькообертовим двигуном Fendt ProDrive, що працює на основі унікальної технології Fendt VarioDrive.

Коли, вже понад століття тому, брати Фендт працювали у власній кузні, створюючи свій перший трактор, вони абсолютно не замислювалися про ті величезні зміни, які торкнуться в майбутньому всю технологію створення подібної техніки.

Так, на початку 1930 року, з'явився перший невеликий за розмірами трактор з потужністю всього 6 к.с., оснащений плугом, а також незалежною спеціальною косаркою. А через 8 років був випущений вже тисячний трактор під назвою «Дізельросс», який мав 16 к.с.

Після створення оновленої моделі F 22 бренд, нарешті, зміг виділити у своїх випущених на той час тракторах ряд наступних видатних особливостей:

  • двоциліндровий високоякісний двигун;

  • радіатор охолодження;

  • коробка передач з чотирма швидкостями.

І ось, в середині 1980 року, компанія Fendt представляє на ринок тільки що створений трактор під назвою Farmer трьохсотої серії, оснащений спеціальною кабіною прогумованого типу і який досягає швидкості в 40 км/год. Це було щось небувале, ознаменувавши собою найважливіший прорив у розвитку тракторної індустрії.


1996 рік: покупцям представлений трактор збільшених розмірів, оснащений безступінчатою коробкою передач. Вважається, що це стало революційним кроком в створенні подібних коробок для тракторів.

2006 рік: компанією представлені вже п'ять створених рядів тракторної техніки Vario, що налічували 21 новітню модель з робочою потужністю, що коливається від 95 до 360 к.с.

2007 рік: компанія продемонструвала на виставці «Агротехніка» реалізований проект з дослідження спеціального потужного засобу під назвою TRISIX. При цьому була проведена презентація трактора, що працює на рапсовій олії.

Технології не стоять на місці і в даний час, тому тракторна техніка, вироблена сьогодні, буде і надалі вдосконалюватися для ще більш зручного та ефективного використання.

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин