Про компанію

Історія колісних тракторів компанії Fendt

Ідеальний трактор володіє бездоганними взаємодіючими компонентами, які доповнюють одне одного для досягнення максимального результату. Цим критеріям цілком відповідають сучасні трактори Fendt, вони є технікою загального призначення та оснащені універсальним низькообертовим двигуном Fendt ProDrive, що працює на основі унікальної технології Fendt VarioDrive.

Коли, вже понад століття тому, брати Фендт працювали у власній кузні, створюючи свій перший трактор, вони абсолютно не замислювалися про ті величезні зміни, які торкнуться в майбутньому всю технологію створення подібної техніки.

Так, на початку 1930 року, з'явився перший невеликий за розмірами трактор з потужністю всього 6 к.с., оснащений плугом, а також незалежною спеціальною косаркою. А через 8 років був випущений вже тисячний трактор під назвою «Дізельросс», який мав 16 к.с.

Після створення оновленої моделі F 22 бренд, нарешті, зміг виділити у своїх випущених на той час тракторах ряд наступних видатних особливостей:

  • двоциліндровий високоякісний двигун;

  • радіатор охолодження;

  • коробка передач з чотирма швидкостями.

І ось, в середині 1980 року, компанія Fendt представляє на ринок тільки що створений трактор під назвою Farmer трьохсотої серії, оснащений спеціальною кабіною прогумованого типу і який досягає швидкості в 40 км/год. Це було щось небувале, ознаменувавши собою найважливіший прорив у розвитку тракторної індустрії.


1996 рік: покупцям представлений трактор збільшених розмірів, оснащений безступінчатою коробкою передач. Вважається, що це стало революційним кроком в створенні подібних коробок для тракторів.

2006 рік: компанією представлені вже п'ять створених рядів тракторної техніки Vario, що налічували 21 новітню модель з робочою потужністю, що коливається від 95 до 360 к.с.

2007 рік: компанія продемонструвала на виставці «Агротехніка» реалізований проект з дослідження спеціального потужного засобу під назвою TRISIX. При цьому була проведена презентація трактора, що працює на рапсовій олії.

Технології не стоять на місці і в даний час, тому тракторна техніка, вироблена сьогодні, буде і надалі вдосконалюватися для ще більш зручного та ефективного використання.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин