Про компанію

Історія Massey Ferguson

Історія Massey Ferguson почалася в 1847 році, в одному канадському містечку (Ньюкасл). Підприємство було засноване підприємцем-початківцем Д. Массі і мало ще незнайому нікому назву Newcastle Foundry. Компанія зайнялася конструюванням і компонуванням механізованих комбайнів, застосовуючи в своєму виробництві деталі і механізми з США, але пізніше перейшла на власне автономне машиновиробництво.

У 1879 році управління фірмою переходить в руки Харта Массі (сина Деніела Массі). Під його керівництвом підприємство розширює асортимент продукції, що виготовляється і перебазується в Торонто, де стає одним з основних роботодавців. Через рік підприємство досягло нових висот і змогло вийти на міжнародний ринок сільськогосподарської техніки.

У 1991 компанія зливається з двома великими конгломератами A. Harris і Son & Co. Ltd, в результаті чого утворилася нова компанія, що одержала назву Massey-Harris Co.

Концерн став найбільшим постачальником аграрної техніки Британії. Massey-Harris розширює свою виробничу лінійку і налагоджує випуск велосипедів.

У 1910 році до MН приєднується американська фірма Johnson Harvester Co, що дозволило компанії назватися одним з перших мультинаціональних підприємств Канади.

У цей період модельний ряд включав в себе такі моделі як: GP, Pacemaker, Pony, Massey-Harris 20, Massey-Harris 101 та ін.

З того ж року компанія приймає рішення перейти на виробництво сільськогосподарських тракторів з використанням бензинового двигуна. Протягом 10 років компанія змогла досягти успіху в експлуатації своїх бензинових силових агрегатів. У 1930 році фірма представляє перший самохідний комбайн свого виробництва.

За всю історію свого існування, компанія зробила безліч революційних винаходів в своїй галузі (виробництво 4-х колісних тракторів, використання парового двигуна та ін.)

Всі діти Харта активно брали участь в бізнесі свого батька і, згодом, зайняли своє почесне місце верховенства компанією. Однак вони представляли собою останнє покоління родини, які брали участь у сімейній справі - нащадки Массі взяли рішення не брати кермо влади в свої руки, а вирішили випробувати свої сили в політиці, кінематографі та інших галузях, що не мають відношення до виробництва сільськогосподарської техніки. Деякі з них досягли значного визнання в своїй справі.

1953 рік ознаменувався для компанії об'єднанням з Ferguson Company. Компанія отримує свою нову назву - Massey-Harris-Ferguson. А через п'ять років підприємство знаходить свою нинішню, знайому всім назву.

Компанія збирає воєдино дві виробничі лінії і дилерські мережі. Завдяки одній з культових рекламних кампаній Massey Ferguson знаходить свій новий і впізнаваний символ: оптимістична пісня з впізнаваним мотивом: «Massey-Ferguson kind of a man». Однак медіа успіх не був запорукою стійкого фінансового стану, який залишав бажати кращого. Фірмі доводилося боротися за своє місце на міжнародному ринку, оскільки конкуренція зростала щомісяця.

У 1955 прийнято рішення про придбання австралійської компанії Australian H.V. McKay, яка виробляла всесвітньо відомий бренд Sunshine. Ще з 1930 року компанія була офіційним дилером техніки Massey на всьому Австралійському континенті. Наступним придбанням стала компанія Landini, Італія. У 1959 році Massey-Harris стала одноосібним власником акцій компанії. За допомогою схем Landini було сконструйовано велику кількість виробленої техніки.

У 70-х роках президентське крісло компанії Massey-Ferguson займає К. Блек. В кінці десятиліття виробничі сили переноситься в штат Онтаріо, в Брантфорд. У 1978 році компанія представляє першу електронну систему на тракторах.

У 1981 році Блек жертвує частину своїх акцій, для виплати працівникам заводів чверті мільярда боргу по зарплаті.

До 1992 року компанія Massey-Ferguson входила до складу концерну Fermec, який був придбаний J.I.Case в 1997 році. Незважаючи на фінансові та виробничі труднощі, компанія реалізовувала на 25% більше продукції, ніж основні конкуренти.

На сьогоднішній день Massey-Ferguson виробляє трактори наступних серій: 8600 (обмежений випуск), 5400 (обмежений випуск), 5600, 6600, 7700 і 8700.

У червні 2012 року філія Agco в місті Джексон, штат Міннесота, була розширена, для початку виробництва Massey Ferguson та порівнянних моделей AGCO "Челленджер" для північноамериканського ринку.

Легендарне підприємство знало злети і падіння, однак, і зараз Massey-Ferguson залишається еталонною візитівкою якісних тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки. Традиції, пронесені десятиліттями, і грамотне керівництво компанією - це запорука успіху Massey-Ferguson.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі техніка Massey Ferguson.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин