Про компанію

Підсумки 2014: Прибуток AGCO склав трохи менше 10 млрд. доларів.

Прес-служба AGCO відкрила інформацію про доходи корпорації за минулий рік. Відповідно до опублікованих даних виручка корпорації за 2014 склала 9 млрд. 732 млн. Доларів США. Чистий дохід AGCO оцінюється при цьому трохи більше 2-х млрд. Доларів США.

У перерахунку на одну акцію, прибуток гіганта склала 4,7 доларів. У прес-службі AGCO відзначають, що цифра є скоригованою і враховує деякі поодинокі витрати, у тому числі витрати на оптимізацію структури компанії, в загальному обсязі 0,34 долара на одиницю акції. Успішні дії AGCO на фінансовому фронті забезпечили отримання за підсумками року вільної грошової маси в розмірі, що перевищує 130 млн. доларів США. Такі досягнення стали можливі за рахунок успішних вкладень в запуск нового виробництва на території Китаю, а також в освоєння новітніх технологій і конструктивних рішень.

У підсумку, економічна стабільність дозволила корпорації AGCO виконати заплановані на 2014 рік заходи з викупу акцій компанії. Загальна сума склала 0,5 млрд. доларів. Натхненне успіхом, керівництво AGCO затвердило на 2015 рік аналогічну програму з викупу акцій, у такому ж грошовому еквіваленті. Така фінансова ініціатива AGCO, спрямована на повернення акцій, наочно показує прагнення корпорації до створення сприятливого клімату для власників акцій. У тривалій перспективі корпорація також має намір дотримуватися заданого курсу фінансової політики, що за оцінками фахівців дозволить підтримати поточний кредитний рейтинг і підвищити зростання прибутку від змісту акцій.

Голова ради директорів AGCO Martin Richenhagen поділився наступним коментарем: «Незважаючи на непрості умови, що склалися сьогодні на ринку, пріоритетом AGCO, як і колись, залишається надання замовника і партнерам компанії якісних послуг і продуктів, а також розширення міжнародної присутності корпорації. Значне зростання AGCO протягом останніх 10 років є предметом моєї гордості, оскільки я також є невід'ємною частиною такого прогресу. Корпорація продовжить інвестиції в нові розробки, розширення сервісних послуг регіональних представництв і поліпшення дистрибуції, оскільки така політика відкриє нові горизонти для зростання ».
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин