Про компанію

Як перевіряється надійність компонентів Fendt?


Виняткова надійність Fendt - це реальність. Вертикальне виробництво, при якому збір техніки здійснюється з компонентів, вироблених на одному заводі, забезпечує дотримання високих стандартів якості Fendt. Але окремої уваги заслуговує процес перевірки компонентів на міцність.

Всі зовнішні частини трактора випробовують на стійкість до корозії - тестування з використанням соляного розчину триває близько 600 годин. Гідравлічні шланги перевіряються на 1 мільйон циклів. Це в двічі більше, ніж на заводах інших виробників.

Компоненти коробки передачі Vario тестуються в спеціальній лабораторії, де їх перевіряють на надійність частинок в мікронному діапазоні, щоб звести до мінімуму залишки на компонентах. Таким чином, забезпечується плавна робота приводу і зносостійкість.

Обладнання також проходить випробування. Наприклад, ножі косарки, що обертаються повинні бути гострими і зносостійкими. Але зі збільшенням твердості збільшується ризик тріщин. Завдяки спеціальній технології загартування, ножі Fendt мають еластичну серцевину і надзвичайно тверду ріжучу поверхню. Це запобігає появі тріщин і передчасного зносу. Дотримання ідеальної структури, товщини і міцності металу перевіряється на випробувальній машині твердості Fendt Cutter.  

  

Перевірка якості компонентів в кінці лінії збірки при виробництві техніки Fendt має особливе значення. На цьому етапі інженери проводять оцінку зовнішнього вигляду трактора, перевіряють якість монтажу, кріплень і навісного обладнання, тестують функціонал.

Варто відзначити, що процесу транспортування техніки також приділяється особлива увага. Спеціальним чохлом Fendt захищають від бруду, вологи і подряпин навіть в зимовий період. Крім того, для забезпечення абсолютної чистоти, кабіна, сидіння, рульове колесо і щитки закриті пластиковою плівкою. Так, кожен клієнт може бути впевнений на 100% в надійності техніки.

Детальну інформацію про технічні характеристики тракторів Fendt дивіться в розділі техніка Fendt.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин