Про компанію

Як обрати телескопічний навантажувач?

Телескопічні навантажувачі стають все більш популярними допоміжними машинами в сучасному сільському господарстві. Подібну універсальну техніку можна використовувати в рослинницькому і тваринницькому напрямках для різного виду робіт, завдяки чому дані агрегати є незамінними помічниками на сільгосппідприємстві.

Компанія Цеппелін Україна пропонує телескопічний навантажувач MF9407S за зниженою ціною: 71 000 €. Каталог розпродажу техніки Massey Ferguson доступний за посиланням


Пропонуємо також телескопічні навантажувачі Cat®. З моделями ви можете ознайомитися в розділі Техніка Caterpillar.

Фактор высоти

При виборі телескопічного навантажувача в першу чергу необхідно визначити основний вид робіт, для виконання яких він купується. Від даного чинника залежить найважливіший параметр агрегату - максимальна висота підйому або вивантаження.

Наприклад, якщо сільгосппідприємство планує використовувати подібну машину для відвантаження зерна в причепи, то визначальним показником при виборі та купівлі техніки стане рівень борту вантажівки, який зазвичай не перевищує 3,8 м. У цьому випадку для нормальної роботи достатньо буде навантажувача з висотою підйому, рівної шести метрам. Більш високі показники даної характеристики дозволяють розширити спектр застосування агрегату і види виконуваних ним робіт в господарстві, а також забезпечують більшу універсальність.

Взаємозв'язок компонентів

Інший важливий фактор при покупці навантажувача - показники продуктивності і часу, за який він може виконувати необхідний обсяг робіт. В цьому випадку потрібно звернути увагу на вантажопідйомність машини. Даний параметр визначає максимальну ємність навісного обладнання, наприклад ковша, чий розмір, в свою чергу, впливає на висоту вивантаження.


Зручність і продуктивність

Важливими технічними характеристиками телескопічного навантажувача є максимальна продуктивність гідравліки і тип насоса. Дані параметри визначають тривалість навантажувального циклу і можуть серйозно вплинути на витрату пального на тонну перевантаженого матеріалу. Якщо машина працює з активним навісним обладнанням, то значення максимального гідравлічного потоку на додаткову виносну лінію гідравліки вплине на продуктивність операції.

За номером гарячої лінії ви можете отримати кваліфіковану допомогу в підборі моделі навантажувача, який підійде для вирішення саме ваших завдань. Телефонуйте: 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин