Про компанію

Ключові переваги навісних розкидачів добрив Rabe

Ключові переваги навісних розкидачів добрив Rabe

Техніка Rabe виробляється з дотриманням на кожній стадії міжнародного стандарту якості, що в сукупності з прагненням виробника примножити ефективність і функціонал робить продукцію Rabe однією з кращих на ринку сільськогосподарської техніки. Устаткування Rabe – це поєднання багаторічного стажу в виготовленні сільськогосподарського обладнання з ефективним застосуванням передових технологій і останніх технічних розробок.

Rabe пропонує широкий вибір техніки, серед якої знайдуться розумні рішення і для великих агропромислових компаній, і для невеликих фермерський господарств. Це дозволяє кожному фермеру придбати техніку Rabe, яка найкраще підійде під масштаби його компанії.

Розкидачі добрив Rabe характеризуються першокласною якістю і застосуванням ефективних технологічних рішень. Рами виготовлені з легованої сталі, що відрізняються низьким рівнем щільності і високою межею плинності. Завдяки цьому несуча конструкція розкидачів досить легка і не піддається пластичним видозмінам навіть під впливом високих навантажень. Механізм агрегату характеризується обтічними формами і відсутністю складнодоступних матеріалів, що забезпечує стовідсоткове очищення техніки від частинок добрив та інших матеріалів, продовжуючи експлуатаційний період обладнання.

Великий діапазон і зручне регулювання ширини дозволяє з легкістю пристосувати навісний розкидач добрив під рішення конкретних завдань. Обладнання оснащене лопатями Epsilon – це запатентована технологія, яка гарантує точний розподіл добрив на два потоки і зберігає цю пропорцію при будь-яких налаштуваннях. Щоб навісні розкидачі забезпечували рівномірність покриття ґрунту, виробник створив тривимірну модель внесення добрив. Результати проведених досліджень були підтверджені випробуваннями на спеціальному ротаційному стенді.

image
image

Rabe Adler DX – нове покоління розкидачів, які характеризуються високим рівнем комфорту, місткістю і точністю, а також великою шириною.

Серія DX просто ідеальна, як для фермерських, так і для великих господарств. Дані апарати відрізняються системою зміни ширини через зміну об'єкт-точки на поворотній конструкції. Певні практичні нововведення ADLER DX також забезпечують високий рівень комфорту в ході перевірки калібру і спустошення, а також відмінну точність розкидання по краю поля.

Переваги Rabe Adler DX:

  • Контроль ширини RABE / SULKY поза конкуренцією.
  • Лоток: чітка і безперебійна подача добрив. Похилий лоток прискорює процес падіння добрив без перешкод завдяки спусковому ефекту.
  • Точка падіння добрив. Система контролю ширини служить прикладом у відцентровому розкиданні; дуже легке регулювання ширини, без зміни режиму обгортання дисків і зміни лопаток.
  • Подвійне дно бункера забезпечує миттєве визначення порушень у розподілі добрив при наявності чужорідних тіл.
  • Підключіть систему розкидання за допомогою простого натискання в кабіні трактора пульта TRIBORD 2D, якщо ваша машина їм оснащена. TRIBORD 2D переміщує точку падіння добрива на спеціальну лопатку.
до всіх новин

інші Новини

Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!
Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!

Про особливості та переваги комбайну Fendt IDEAL.

16.09.2021

16.09.2021

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
дізнатись більше

15.09.2021

Демо-тур комбайну Fendt Ideal в Харківській області!
дізнатись більше

13.09.2021

Компанія Fendt модернізувала моделі лінійок 500, 900 та 1000 Vario
дізнатись більше

10.09.2021

Відгук про роботу техніки Fendt
дізнатись більше
перейти до всіх новин