Про компанію

Комбайни Fendt С-серії - раціональний розподіл та ефективне подрібнення

Комбайни Fendt С-серії забезпечують ідеальне висічення зерна та обробку соломи.

5b9fa5eb83560.jpg

Клавіші соломотрясів комбайнів категорії С мають 4 сходинки з активними задніми стінками. Високі зони сходинок оснащені гратчастою поверхнею, яка збільшує продуктивність поділу. Це служить гарантією бездоганного відділення врожаю. Акуратна обробка зернової сировини зберігає оптимальну структуру продукту.

Стандартний набір з 6-ти рядним подрібнювачем

З метою мінімальної обробки сировини важливе значення має швидкість розподілу полови. Щоб досягти кращих показників швидкості, був виготовлений інноваційний шестирядний соломоподрібнювач, завдяки якому забезпечується ефективне різання і розподіл полови. За допомогою зазубрених ножів вдається досягти ефективного різання і знизити споживання електрики. Процес подрібнення і результат контролюється нерухомими контр-ножами, зазубреними пластинами і дефлекторами з електричним приводом.

Ви маєте можливість вибору

Оператор може легко перемкнути режими, переходячи з валкування на подрібнення. Функція щадного обмолоту забезпечує ідеальну якість соломи для подальшого застосування для тюків, кормів, підстилки або при виробленні енергії.

58403b2f44d24dfa4a8b4567_1525848893_web_uk-UA.jpg

Високий рівень якості врожаю

Найчистіші проби - запорука бездоганного очищення

Прибуток фермерів безпосередньо залежить від якості врожаю. При створенні очисної системи робився акцент на застосування решіт з підвищеною пропускною спроможністю, які гарантують максимальну чистоту зерна. Якість очищення й ефективна оптимізація повітряного потоку обумовлена ​​спеціальною поверхнею решіт. Раціональність розподілу зернової маси при взаємодії на схилах забезпечується високими розмежувальними стінками. Зернова маса переміщується за допомогою системи повернення на домоліт. Дана маніпуляція здійснюється вкрай обережно і рівномірно, так як зерновий шнек розділяє зернову масу по всій ширині над молотильним барабаном.

Потужний швидко вивантажувальний бункер

Бункер характеризується великим 9-ти літровим об'ємом (стандартна модель). Швидкість завантаження становить 105 л / с, що є одним з найбільш високих значень даного сегмента. З платформи оператору відкривається вільний доступ до зерна. Допоміжний контроль якості також здійснюється через велике вікно кабіни Skyline, спрямоване в зерновий бункер.

5840016544d24df9488b4568_1524660648_web_uk-UA (2).jpg

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин