Про компанію

Комбайни Massey Ferguson - Висока продуктивність в комфортних умовах.

Минулого тижня в Парижі на міжнародній виставці SIMA під торговою маркою Massey Ferguson були представлені два нових збиральних комбайна MF ACTIVA S і MF BETA. Обидві машини є сучасними і ефективними рішеннями для високопродуктивного збирання врожаю і характеризуються більш високими потужносними показниками, підвищеним комфортом кабіни оператора і ширшими можливостями управління.

За словами керівника департаменту маркетингу прибиральної техніки Адама Шерифа, стало відомо, що концептуальні прототипи даних комбайнів з'явилися всього лише наприкінці минулого літа, а вже зараз, обидві новинки опинилися в центрі уваги багатьох фермерських господарств, які цікавляться високоефективною й економічною сільськогосподарською технікою для збирання врожаю.

Виробники відзначають наявність у новинок модернізованої кабіни оператора, яка виготовлена з високоякісних матеріалів і відрізняється чудовою функціональністю. Реалізовано режими самонастроювання та автоматичного регулювання швидкістю роботи мотовила. Управління функціоналом при цьому залишається досить простим і не вимагає тривалої підготовки оператора, що дає машинам очевидні переваги перед конкурентами.Збиральний комбайн моделі MF ACTIVA S оснащується абсолютно новою кабіною оператора Proline, яка спроектована спеціально для даних машин. Нова модифікація терміналу TechTouch 2 робить роботу оператора зручнішою і продуктивною.

Завдяки новим моделям комбайнів MF ACTIVA S і MF BETA фермери отримають можливість гнучкого налаштування обладнання для збирання різних культур. Власники новинок зможуть виконувати обмолот за допомогою барабана і підбарабання, а соломотряс клавішного типу забезпечить якісне виконання сепарації.

Для обох моделей, доступна можливість комплектації жаткою PowerFlow, що є на сьогоднішній день кращим рішенням в галузі.

Підводячи підсумок, Адам Шериф зазначив неперевершену потужність і ефективність нових комбайнів при збереженні високих показників економічності. Це ключові вимоги, пропоновані сучасним ринком. Гармонійне поєднання надійних конструкцій з інноваційними технічними рішеннями здатне вивести нові комбайни на лідируючі позиції світового ринку.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Massey Ferguson.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин