Про компанію

Комбайни з неперевершеною потужностю від Massey Ferguson

Цього року Massey Ferguson планує випустити в продаж вже представлені раніше моделі двох нових комбайнів. Моделі MF Activa 7340 і MF Activa 7344 вже завоювали увагу публіки своїми інноваційними двигунами. На MF Activa 7340 встановлений двигун з чотирма циліндрами, а на MF Activa 7344 - з шістьма.

Новий комбайн MF Activa 7340 з об'ємом двигуна 4900 куб.см. і потужністю 176 к.с. дасть можливість збільшити показники продуктивності та ефективності. Допрацьована інженерами технологія поліпшила характеристики чотирьохциліндрового двигуна, що при меншій вазі забезпечило такий же рівень продуктивності, як і в шестициліндровій версії.Комбайн відповідає вимогам і стандартам викидів в атмосферу. Клапани на циліндр, більший об'єм двигуна і рампа прямого вприскування знижують витрату палива.

Комбайн моделі 7344 обладнаний двигуном з шістьма циліндрами об'ємом 7400 куб.см. і потужністю 218 к.с. Нова модель тепер може бути скомбінована з більш широкою жаткою ніж раніше, що полегшує збір деяких культур, і підвищує результативність збору врожаю в цілому.

У нових моделей комбайнів конструкція молотильного барабана поділена на секції, що робить їх універсальними для збору різних культур і забезпечує чисте прибирання на полі. Навісне обладнання тепер може змінюватися без зняття елеватора. Робиться це легко і швидко.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Зернозбиральні комбайни.


до всіх новин

інші Новини

22.07.2021

Передача потужності на ґрунт в тракторах Fendt
дізнатись більше

19.07.2021

Component Rebuilt Center – світові стандарти оновлення деталей в Україні
дізнатись більше

16.07.2021

Жнива у розпалі й ми готові допомагати Вам 24/7!
дізнатись більше

15.07.2021

Огляд інноваційного прес-підбирача Fendt Rotana
дізнатись більше
перейти до всіх новин