Про компанію

Комфорт і потужність в нових моделях тракторів Fentd

Корпорація AGCO, що займає одне з провідних місць серед світових виробників техніки сільськогосподарського призначення, розширює в 2105 модельний ряд колісних тракторів. На ринку стали доступні відразу чотири нових моделі Fendt, об'єднані серією Vario. За словами виробника, при проектуванні та виготовленні нових машин в уваги були прийняті відгуки і побажання покупців, включаючи найбільш вишукані. В результаті випущені трактори характеризуються високою продуктивністю робіт і неперевершеним рівнем комфорту оператора при максимально економічній витраті пального.

Всі моделі нової серії за своїми потужносними і масогабаритними характеристикам відносяться до різних класів, що дозволяє кожному зацікавленому покупцеві знайти машину, найбільш відповідну поставленим вимогам.Отже, що які новинки пропонує AGCO своїм замовникам в 2015 році?

Fendt 300 VarioS4

Найбільш легка і компактна модель з 4,4 літровим двигуном AGCO Power здатна розвивати потужність від 110 кінських сил. Великий запас крутного моменту не тільки сприятливо відбивається на високій продуктивності трактора, але і дозволяє значно скоротити витрату палива в порівнянні з аналогічними за потужносними характеристикам машинами. Для найвимогливіших замовників передбачена більш розширена модифікація моделі - Profi, що надає більш широкий функціонал з можливістю гнучкого налаштування.

Fendt 700 VarioG3

Друга за потужністю новинка пропонує замовникам модифікації з корисною потужністю двигуна до 240 кінських сил. Безступінчата трансмісія в поєднанні з гальмівною системою пневматичного типу, що характеризується миттєвим відгуком, дозволяє досягти неперевершеного рівня керованості машини. Завдяки цьому, трактор цієї моделі знайде застосування при виконанні самих різних сільськогосподарських операцій.

Fendt 800/900 VarioG3

Дві найбільш важкі моделі розвивають потужність до 280 і 360 кінських сил відповідно. При цьому, цілий ряд інноваційних рішень, застосованих в конструкції машин, дозволяє демонструвати їм достатньо економне споживання палива, що вкрай важливо саме для тракторів високої потужності. Модернізована система охолодження забезпечить стабільну роботу новинок навіть у найнесприятливіших умовах експлуатації.

Fendt X 1000 Vario

Ця модель завершує модельний ряд Fendt в сегменті найпотужніших машин. Доступним для замовлення в Україні він буде восени 2015 року.
Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі техніка Fendt.до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин