Про компанію

Компанії FarmFacts і AGCO анонсують випуск Wayline Converter

Компанія FarmFacts, що входить до складу BayWa, і AGCO Corporation (NYSE: AGCO) - провідний світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки - анонсували випуск нового мережевого інструменту Wayline Converter, який дозволить фермерам легко здійснювати спільне використання та перегляд географічної інформації від різних виробників за допомогою одного і того ж терміналу. Конвертер, розроблений компаніями, буде економити час і зусилля при використанні інструментів віддаленого управління для техніки різних брендів. Очікується, що цей новий мережевий інструмент поліпшить процес обробки даних автоматичного управління.  


Будучи одним з перших подібних інструментів в галузі, конвертер NEXT Farming Wayline Converter - powered by Fuse® дозволить сільгоспвиробникам швидко переводити такі дані, як прямі лінії руху і межі полів, з системи управління одного бренду в систему управління іншого бренду, економлячи витрати часу і зусиль при експлуатації техніки різних брендів. На етапі запуску інструмент покликаний насамперед полегшувати роботу з даними для технологій автоматичного управління.

FarmFacts і AGCO разом здійснюють розробку інструменту, який цієї весни почне пропонуватися на ексклюзивній основі американським клієнтам FarmFacts і AGCO. У майбутньому його можна буде придбати і у інших європейських дистриб'юторів. Клієнти зможуть конвертувати наявні гео-дані з підтримуваних брендових систем управління для використання в системах автоматичного управління Auto-Guide ™, Auto-Guide 3000 і VarioGuide компанії AGCO. Ці нові системи управління дозволять клієнтам обирати між ресиверами NovAtel або Trimble.

  

В рамках вирішення Fuse і його відкритого підходу до точного землеробства, AGCO прагне допомагати клієнтам в оптимізації їх сільгосппідприємств шляхом органічного впровадження технологій і використання мережевих можливостей. Основним елементом цієї стратегії є унікальна модель AGCO для укладення партнерств, здійснення спільної роботи з іншими надійними провайдерами в сільськогосподарській галузі і полегшення взаємодії за допомогою таких інструментів, як Wayline Converter.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин