Про компанію

Компанії Valtra присуджена премія GOOD DESIGN Award

Valtra продовжує показувати високі результати в конкурсах промислового дизайну по всьому світу. В цьому році компанія отримала премію GOOD DESIGN Award за трактори четвертого покоління (серія T). Премія є найпрестижнішою, всесвітньо визнаною і найстарішою нагородою в сфері дизайну з 1950 р.


GOOD DESIGN Award щорічно присуджує Чиказький музей архітектури і дизайну спільно з Європейським центром дизайну і архітектури. Премія охоплює нові споживчі товари у всьому світі, які виділяються дизайном, функціональністю, інноваційністю серед своїх конкурентів.

Кіммо Віхінен, відповідальний за дизайн і комфорт для споживача в компанії Valtra впевнений, що отримання GOOD DESIGN Award ще раз підтверджує великий успіх продуктів нового покоління. До речі, компанія отримала нагороду саме за цю серію, оскільки численні відгуки клієнтів підтверджували рівень споживчого комфорту.

Їх розробка стала результатом великих зусиль Valtra і він особисто переконаний, що залученість в проект з самого початку була своєрідною привілеєю. Віхінен вважає, що без відмінного командного духу, мужності робити речі по-новому, хороших партнерів все це не було б можливим і висловлює подяку всім, хто взяв участь в проекті.

GOOD DESIGN Award була заснована в Чикаго в 1950 році Ееро Саарінен, Чарльзом і Рейем Еймсом і Едгаром Кауфманом-молодшим.

Офіційна церемонія нагородження пройде в Нью-Йорку 27 січня 2017 року.


до всіх новин

інші Новини

24.09.2020

Огляд потужної 700-ї серії тракторів Fendt
дізнатись більше

21.09.2020

Fendt 900 Vario MT - для тих, хто цінує переваги гусеничних тракторів.
дізнатись більше

17.09.2020

SEM917 - Автогрейдер року!
дізнатись більше

17.09.2020

Завжди ідеальна форма з прес-підбирачем Fendt Rotana
дізнатись більше
перейти до всіх новин