Про компанію

Компанії Valtra присуджена премія GOOD DESIGN Award

Valtra продовжує показувати високі результати в конкурсах промислового дизайну по всьому світу. В цьому році компанія отримала премію GOOD DESIGN Award за трактори четвертого покоління (серія T). Премія є найпрестижнішою, всесвітньо визнаною і найстарішою нагородою в сфері дизайну з 1950 р.


GOOD DESIGN Award щорічно присуджує Чиказький музей архітектури і дизайну спільно з Європейським центром дизайну і архітектури. Премія охоплює нові споживчі товари у всьому світі, які виділяються дизайном, функціональністю, інноваційністю серед своїх конкурентів.

Кіммо Віхінен, відповідальний за дизайн і комфорт для споживача в компанії Valtra впевнений, що отримання GOOD DESIGN Award ще раз підтверджує великий успіх продуктів нового покоління. До речі, компанія отримала нагороду саме за цю серію, оскільки численні відгуки клієнтів підтверджували рівень споживчого комфорту.

Їх розробка стала результатом великих зусиль Valtra і він особисто переконаний, що залученість в проект з самого початку була своєрідною привілеєю. Віхінен вважає, що без відмінного командного духу, мужності робити речі по-новому, хороших партнерів все це не було б можливим і висловлює подяку всім, хто взяв участь в проекті.

GOOD DESIGN Award була заснована в Чикаго в 1950 році Ееро Саарінен, Чарльзом і Рейем Еймсом і Едгаром Кауфманом-молодшим.

Офіційна церемонія нагородження пройде в Нью-Йорку 27 січня 2017 року.


до всіх новин

інші Новини

Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!
Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!

Про особливості та переваги комбайну Fendt IDEAL.

16.09.2021

16.09.2021

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
дізнатись більше

15.09.2021

Демо-тур комбайну Fendt Ideal в Харківській області!
дізнатись більше

13.09.2021

Компанія Fendt модернізувала моделі лінійок 500, 900 та 1000 Vario
дізнатись більше

10.09.2021

Відгук про роботу техніки Fendt
дізнатись більше
перейти до всіх новин