Про компанію

Компанія Цеппелін Україна відкрила сезон Road Show техніки Challenger!

Компанія Цеппелін Україна відкрила сезон Road Show техніки Challenger!07 серпня 2013 року в селі Кирияківка Глобинського району Полтавської області, на полі господарства ТОВ «РОСТ АГРО», компанія Цеппелін Україна провела демонстрацію техніки Challenger.

В рамках заходу було представлено: пневматична сівалка  СH9830 с бункером CH9920-280 і колісний трактор Challenger МТ685D виробництва корпорації AGCO.

Спеціаліст заводу-виробника AGCO з посівної і грунтообробної техніки Сергій Лук'янець детально розповів учасникам заходу про представлену техніку, її конкурентні переваги та про унікальні запатентовані AGCO конструкції сівалки Сhallenger з «протиставленими дисками».


A_2.jpg

A_3.jpg

Переваги посівного комплексу СH9830-40 і трактора МТ685D можна було оцінити в роботі. За технологією NO-TILL 80 га поле господарства було засіяно сидератом - редькою олійною (норма посіву 15кг / га, глибина посіву 2-3 см; при швидкості трактора МТ685D - 14 км / год).

Також, у сільгоспвиробників була можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом і почути від фахівців компанії Цеппелін Україна, представників заводу-виробника AGCO багато корисної інформації.

Компанія «Цеппелін Україна» дякує директору господарства ТОВ «РОСТ АГРО» Бернацького Максима Михайловича, за надану можливість продемонструвати техніку клієнтам, а також всіх гостей та учасників заходу!

до всіх новин