Про компанію

Корпорація AGCO презентувала сівалку Fendt Momentum

Корпорація AGCO презентувала сівалку Fendt Momentum

На початку року AGCO Corp презентувала свою революційну сівалку Fendt Momentum у Північній Америці. Грунтуючись на відгуках та очікуваннях, ця сівалка може стати поворотним моментом в галузі, це обумовлено вимогами до підвищення ефективності та точності укладання насіння.

Сівалка Momentum оснащена інноваційною системою SmartFrame, що представлена окремою копіюючою рамою з рядковими секціями, яка відхиляється на відстань до 68 дюймів (172 см), щоб забезпечити контакт рядкових секцій з грунтом.

«Ми відчуваємо, що це найбільш передова агрономічна сівалка в галузі», — наголосив Боб Крейн, старший віце президент і генеральний директор AGCO в Північній і Південній Америці, під час прес-конференції.

Нова сівалка оснащена трьома незалежними інтелектуальними секціями, які працюють в автоматичному режимі, гарантуючи, що рядки на кожній секції будуть підтримувати ідеальну глибину посіву. Запатентована гідравлічна система з сенсорним управлінням стежить за кутом нахилу паралелограмних кріплень рядкових секцій для автоматичного регулювання висоти рами, підтримуючи кріплення в горизонтальному положенні А фронтальне розміщення широких тандемних коліс, що йдуть по одній колії, виключає ущільнення рядів.

«Momentum розроблений для розміщення кожної насінини на оптимальну глибину і на оптимальну відстань одину від одної, незалежно від коливань вологості грунту, типу грунту, рівня залишків, рельєфу місцевості або робочої швидкості», — сказав Алекс Лундгрен, менеджер по продукції, Global Crop Care, Seeding & Tillage в AGCO.

При оснащенні опціональними насіннєвими трубами SpeedTube від компанії Precision Planting, Momentum може працювати зі швидкістю до 16 км/год.

Наприкінці лютого відбвся публічний запуск сівалки Fendt Momentum на виставці Commodity Classic в Техасі.

Вісім моделей сівалок 2021 року мають 16, 24, 32, 36 і 48-рядні конфігурації.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин