Про компанію

Корпорація AGCO презентувала сівалку Fendt Momentum

Корпорація AGCO презентувала сівалку Fendt Momentum

На початку року AGCO Corp презентувала свою революційну сівалку Fendt Momentum у Північній Америці. Грунтуючись на відгуках та очікуваннях, ця сівалка може стати поворотним моментом в галузі, це обумовлено вимогами до підвищення ефективності та точності укладання насіння.

Сівалка Momentum оснащена інноваційною системою SmartFrame, що представлена окремою копіюючою рамою з рядковими секціями, яка відхиляється на відстань до 68 дюймів (172 см), щоб забезпечити контакт рядкових секцій з грунтом.

«Ми відчуваємо, що це найбільш передова агрономічна сівалка в галузі», — наголосив Боб Крейн, старший віце президент і генеральний директор AGCO в Північній і Південній Америці, під час прес-конференції.

Нова сівалка оснащена трьома незалежними інтелектуальними секціями, які працюють в автоматичному режимі, гарантуючи, що рядки на кожній секції будуть підтримувати ідеальну глибину посіву. Запатентована гідравлічна система з сенсорним управлінням стежить за кутом нахилу паралелограмних кріплень рядкових секцій для автоматичного регулювання висоти рами, підтримуючи кріплення в горизонтальному положенні А фронтальне розміщення широких тандемних коліс, що йдуть по одній колії, виключає ущільнення рядів.

«Momentum розроблений для розміщення кожної насінини на оптимальну глибину і на оптимальну відстань одину від одної, незалежно від коливань вологості грунту, типу грунту, рівня залишків, рельєфу місцевості або робочої швидкості», — сказав Алекс Лундгрен, менеджер по продукції, Global Crop Care, Seeding & Tillage в AGCO.

При оснащенні опціональними насіннєвими трубами SpeedTube від компанії Precision Planting, Momentum може працювати зі швидкістю до 16 км/год.

Наприкінці лютого відбвся публічний запуск сівалки Fendt Momentum на виставці Commodity Classic в Техасі.

Вісім моделей сівалок 2021 року мають 16, 24, 32, 36 і 48-рядні конфігурації.

до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин