Про компанію

Культиватор Challenger STRIP-TILL CH7630 підвищує продуктивність

Одне із основних завдань агропромислового сектора України - підвищення ефективності виробництва продукції рослинництва. Важливу роль для вирішення цього завдання відіграє впровадження сучасних енерго- та ресурсозберігаючих технологій. Однією з них є стрічкова технологія обробки і вирощування сільськогосподарських культур - stripp-till. Вона поєднує переваги традиційного (оранки) та нульового (no-till) обробітку грунту, а тому приваблює багато сільськогосподарських підприємств.


За технологією stripp-till грунт обробляється стрічками шириною близько 20-25 см і глибиною до 32 см з метою розпушування, створення насіннєвого ложа і умов для його швидкого прогрівання. Відстань між центрами стрічок складає 70-75 см.

Переваги впровадження технології stripp-till:

  • збереження вологи в грунті;
  • економія добрив і пально-мастильних матеріалів;
  • підвищення родючості грунту;
  • протистояння ерозії грунту;
  • боротьба з ущільненням грунту.

Досягти підвищення ефективності із стрічковою технологією обробітку грунту допоможе якісна сільськогосподарська техніка. Культиватор Challenger STRIP-TILL CH7630 стане оптимальним рішенням для вашого підприємства. Робоча ширина моделі - 9,1 м. За раз техніка проходить 12 рядів з міжряддям 70 см. Одночасно з обробкою грунту в стрічку можна вносити сухі або рідкі мінеральні добрива. Дізнатися більше про модель можна в розділі Грунтообробна техніка.

 

Компанія Цеппелін Україна пропонує вам купити сільськогосподарську техніку Challenger у офіційного дилера. Переваги покупки: фінансування, гарантія та якісний сервіс. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з менеджером Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350. Фахівці компанії з радістю дадуть відповідь і допоможуть підібрати техніку з урахуванням особливостей вашого підприємства.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин