Про компанію

Лобове скло SmartGlass з проекційним дисплеєм від Valtra

Корпорація AGCO представила унікальну розробку - лобове скло Valtra SmartGlass з прозорим проекційним дисплеєм, яке буде встановлюватися на сільськогосподарські трактори Valtra.

Дисплей, розташований з внутрішньої сторони, проектує яскраву і точну картинку безпосередньо на лобове скло. Інформація, яка виводиться на дисплей, залежить від виконуваного завдання. Це може бути швидкість трактора, частота обертання двигуна, температура двигуна або гідравлічної системи, рівень пального, а також інформація про стан зовнішнього обладнання. Крім того, на дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, інформація про абонента, що дзвонить вам на мобільний телефон.

В майбутньому дисплей буде підтримувати додаткові функції, а також з'явиться можливість виводити дані про системи точного землеробства AGCO Fuse.

Скло Valtra SmartGlass буде представлено в моделях серії N і T в якості опції Unlimited. Базовий функціонал Valtra SmartGlass планується вивести на ринок протягом 2018 року. Розширені функції стануть доступні пізніше.


Брендон Монтгомері (Brandon Montgomery), директор по продукту компанії Valtra:

«Під час роботи оператору доводиться звертати увагу на безліч різних речей. Він повинен контролювати навколишню ситуацію, стежити за обладнанням і результатами роботи, а також чітко уявляти собі поточний статус машини. Скло Valtra SmartGlass з прозорим дисплеєм відображає всю найважливішу інформацію в зручному для перегляду місці і тим самим сприяє підвищенню безпеки при управлінні трактором».

Джерело: http://www.valtra.ru

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин