Про компанію

MARS - мобільні сільськогосподарські роботизовані системи

Якби існував пристрій, який виконує посадку автономно? При цьому працює цілодобово і управляється з дому або офісу? Пристрій, який ретельно дбає про кожну рослину, щоб гарантувати сталий розвиток, економію енергії, часу і коштів? Такий робот став би в нагоді на вашому підприємстві?

 

Компанія Fendt в рамках науково-дослідного проекту представляє MARS (Mobile Agricultural Robot Swarms) - мобільні сільськогосподарські роботизовані системи.

Як це буде працювати?

Управління роботами здійснюється через додаток на комп'ютері або мобільному телефоні. Спеціаліст задає параметри поля, вказує кількість роботів, які будуть задіяні в роботі на ньому. Також оператор зазначає вид насіння, щільність і схему посіву. Програма сама розраховує траєкторію, за якою працюватимуть роботизовані пристрої, а також час, необхідний для виконання роботи. Після натискання кнопки активації, група роботів почне посадку автономно.

 

Навіщо це потрібно?

По-перше, легка вага роботизованих пристроїв дозволить мінімізувати тиск техніки на грунт. По-друге, дані про виконану роботу техніка передасть на хмарний сервіс MARS, де зареєструє місце висадки кожного насіння. Для зарядки і поповнення насіння роботи зможуть самостійно повертатися до логістичного пристрою.

У разі виходу одного робота з ладу, програма MARS автоматично перерахує схему завершення завдання, завдяки чому інші роботи групи забезпечать завершення роботи.

Надані технікою дані будуть доступні для технічного аналізу і вдосконалення процедури рослинництва. Знання точного часу і місця посадки рослини дозволяє контролювати його стан від посіву і догляду за врожаєм до збирання. Точна і своєчасна подача води або поживних речовин виводить точне землеробство на абсолютно новий рівень.

Перетворіть свою ферму в підприємство майбутнього з технікою Fendt!до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин