Про компанію

Massey Ferguson 1966 року на британському аукціоні

Massey Ferguson 1966 року представлять на британському аукціоні Cheffins. Стартова ціна моделі 14 тис. євро. Цікаво, що 50-річний трактор пропрацював менше 20 годин на рік. Зазвичай, подібні моделі в такому віці мають напрацювання понад 15 тис. мотогодин. Але цей трактор фактично новий. Його практично не експлуатували і не вносили змін. Таким чином, модель повністю зберегла свою оригінальну конструкцію.

Cheffins - один з провідних аукціонів Великобританії. Він спеціалізується на продажу старовинних автомобілів і раритетних деталей. Цього року організатори Cheffins очікують понад шість сотень учасників. Як очікується, Massey Ferguson 135 буде головним лотом.

  

За словами Олівера Годфрі, директора аукціону, трактор оцінюється в € 13,800-17,250. "Massey Ferguson 135 був куплений в 2005 році за рекордні гроші. Його особливість в тому, що він працював не більше 20 годин на рік і тому сьогодні в робочому стані. Більш того, в оригінальну модель не вносили змін. "

Нещодавно на цьому ж аукціоні за € 39 тисяч було продано ще один Massey Ferguson 135 - модель 1977 року випуску.

  

Така популярність і висока оцінка раритетної спецтехніки Massey Ferguson свідчить про її високу якість. Сучасні, вдосконалені моделі бренду відрізняються ще більшою надійністю і продуктивністю. Переконайтеся в цьому особисто, віддавши перевагу техніці Massey Ferguson. Ознайомитися з моделями бренду можна на сайті офіційного дилера. До ваших послуг колісні трактори, зернозбиральні комбайни, телескопічні навантажувачі та прес-підбирачі.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2021

Передпосівна підготовка ґрунту з культиватором Farmet Verso
дізнатись більше

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

11.10.2021

DISCOLANDER – огляд дискової борони від компанії KUHN
дізнатись більше

07.10.2021

Огляд пресувальної камери прес-підбирача Fendt Rotana
дізнатись більше
перейти до всіх новин