Про компанію

Massey Ferguson MF 2270 XD – вже в роботі!

19 травня 2017 року компанія «Цеппелін Україна» разом із представниками компанії AGCO завітали в господарство ТОВ ПК «Зоря Поділля» (м. Гайсин, Вінницька область), щоб ввести в експлуатацію  прес-підбирачі Massey Ferguson MF 2270 XD.


Господарство ТОВ ПК «Зоря Поділля» з 2006 року займається вирощуванням цукрових буряків, зернових культур (всі види, крім соняшника). Має також молочне поголів’я худоби (1 тис. голів). Головний інженер підприємства Володимир Максименко розповів: через заплановану масштабну заготівлю сіна - гостро постало питання щодо заміни старих прес-підбирачів на більш сучасні, які могли б впоратися з великим об’ємом роботи. Вибір зупинили на прес-підбирачах Massey Ferguson MF 2270 XD. За словами інженера, серед основних характеристик, які шукали в майбутньому придбанні, були: міцність, продуктивність, максимальні розміри і вага тюка соломи.

"Щосезону оновлюємо техніку, купуючи новішу, кращу, потужнішу. Багато років співпрацюємо з командою компанії «Цеппелін Україна» - купували в них трактори, різні причіпні агрегати. Тому і за прес-підбирачами звернулися  теж до них. Це – серйозна і надійна компанія, робота якої перевірена десятиліттями, - розповів Володимир Максименко. – Прес-підбирач Massey Ferguson MF 2270 XD як найкраще відповідає усім нашим вимогам. Ключовими перевагами цих машин є: висока продуктивність і збільшена (в порівнянні з аналогами інших виробників) щільність тюка".Керівництво господарства ТОВ ПК «Зоря Поділля» було задоволене результатами роботи новеньких Massey Ferguson MF 2270 XD. Розмір спресованих тюків становив 2400х1200х900 мм. Вага кожного коливалася в межах 790 - 840 кг.

Під час демонстрації Massey Ferguson MF 2270 XD був присутній сервісний інструктор компанії AGCO - Марк Гідней. Англієць, який вже більше 15 років працює в аграрній сфері України, зазначив, що саме прес-підбирачі Massey Ferguson – найбільш оптимальні для роботи з великим обсягом матеріалу та при нерівномірному його потоці (завдяки особливій торсійній підвісці).

  

Цей прес-підбирач високого тиску призначений для зниження транспортних витрат. В середньому він дає можливість спресувати на 15-20% більше матеріалу (в порівнянні з аналогами інших виробників) в тюки за рахунок збільшення щільності тюка. Додаткову щільність у тюкові вдається забезпечити завдяки масивному XD маховику, редуктору, поршню та інших елементів. Маховик створює необхідну інерцію та підтримує оптимальний для цього імпульс. Завдяки великій щільності тюка, їх можна використовувати у котельнях як альтернативний паливний матеріал, що суттєво знижує затрати на інші галузі в господарстві.

  

Наявність подрібнювача великого діаметру забезпечує високу пропускну здатність матеріалу. При цьому споживання потужності - мінімальне.

Всі моделі Massey Ferguson серії 2200 за бажанням можуть оснащуватися ріжучим механізмом з 19 ножами. Спеціальним важелем можна обрати три можливі довжини нарізки: 48, 96 або 192 мм.


Дізнатися більш детальну інформацію про можливості, переваги та технічні характеристики усієї лінійки Massey Ferguson ви можете у кваліфікованих спеціалістів компанії «Цеппелін Україна» за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин