Про компанію

Massey Ferguson відзначив 70 річницю випуску «Маленького сірого Ферджі»

У липні 1946 року вийшов у світ виключно успішний трактор Massey Ferguson ТЕ-20. Перший екземпляр, ніжно прозваний «Маленький сірий Ферджі», зійшов з конвеєра в Ковентрі, Великобританія.


ТЕ-20 - дітище Гаррі Фергюсона - інженера і винахідника, одного із засновників сучасного світового бренду - MF. Причина його приголомшуючого успіху - це технологія, пізніше названа як «Ferguson System». Геніальний Гаррі Фергюсон розробив трьохточкову систему навішування додаткового обладнання. Принцип системи полягав в двох точках, в яких зчіпний пристрій шарнірно з’єднувався з машиною. Зчіпний пристрій являв собою систему важелів і гідроциліндр. Все це кріпилось до третьої точки і здійсювалось успішне управління.

Така система відрізнялася легкою роз'ємністю, що дозволяло використовувати велику кількість навісного обладнання, і простотою управління. Також відпала потреба в працівнику, завданням якого було керувати причіпною машиною. Тепер всі роботи міг виконувати безпосередньо сам тракторист. Задній міст отримував посилене навантаження, що забезпечувало краще зчеплення з ґрунтом; безпеку при попаданні перешкод в землі. «Ferguson System» - визнана однією з найбільш важливих розробок ХХ століття.

  

Важливою особливістю моделі ТЕ-20 є також можливість застосовувати двигуни під різні палива. У післявоєнних умовах дефіциту бензину, це було ключем до успіху нового трактора. Модель полюбилася фермерам за можливість механізувати свої землеробські роботи за доступною ціною. ТЕ-20 неймовірно легкий і невеликий, всього 20 к.с. забезпечували низькі експлуатаційні витрати.

Всього, з початку виробництва ТЕ-20, було продано понад 520 000 екземплярів! Це число побило всі рекорди продажів сільськогосподарської техніки. Зараз цю модель можна зустріти на фермах Сполученого Королівства (передану у спадок синам-фермерам), а також в приватних колекціях любителів техніки.

70й ювілей ТЕ-20 надихнув компанію Massey Ferguson на створення виставки транспорту і на відкриття бронзової скульптури Гаррі Фергюсона в Herbert Art Gallery & Museum в Ковентрі.

  

Прогрес не стоїть на місці. Інженери Massey Ferguson розробляють нові технології і випускають нові, інноваційні машини. Останньою новинкою світового виробника є зернозбиральний комбайн MF Т7, який був представлений на виставці «АГРО 2016» в червні.

Ознайомитися з усією лінійкою техніки відомого бренду ви можете в розділі техніка MASSEY FERGUSON.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин