Про компанію

Massey Ferguson Т7 - новий зернозбиральний комбайн з поперечним ротором

На виставці «Агротранспорт і Агрологістика», яка відбудеться в рамках "Агро 2016" в Києві, всій Східній Європі буде представлена новинка від відомого світового бренду, виробника якісної сільськогосподарської техніки - Massey Ferguson. Це буде абсолютно новий в своєму класі зернозбиральний комбайн MF T7.

Як і вся техніка Massey Ferguson, новинка відрізняється високим рівнем надійності, новітнім технологічним обладнанням і високими технічними показниками.

Головною особливістю нового комбайна є поперечний ротор, який розташований в центрі машини, що забезпечує більш низький центр ваги і більш місткий зерновий бункер. Також, завдяки такому ротору, ефективно зібраний врожай надходить від жатки безпосередньо в ротор. Таким чином маса без пошкоджень і ущільнень проробляє мінімально короткий шлях, що дозволяє скоротити витрату палива.

 

На відміну від інших комбайнів такого класу, Massey Ferguson Т7 легший, що дозволяє зробити збір врожаю ще більш ефективним, і зменшити ущільнення грунту одночасно.
Кут обмолоту і сепарації в 360° значно підвищує продуктивність, а також робить обмолочення дуже м'яко, не ушкоджуючи врожай.

Нова технологія очищення включає в себе два етапи. Зібрана маса, прискореним шляхом очищається сильним потоком повітря, яким йде від вентилятора. Таким чином вдається очистити зерно ще до його потрапляння на решітку. Інноваційна система очищення забезпечує незмінний кут руху зернової маси, що становить 23% незалежно від положення самого комбайна.

Новий комбайн допоможе заощадити ваш час і гроші, так як вивантаження відбувається при рекордній швидкості в 141 л / с. Таким чином повний бункер вивантажується всього за 98 с!


Ознайомтеся докладніше з технічними характеристиками нового зернозбирального комбайна Massey Ferguson Т7 на нашому сайті в розділі Зернозбиральні комбайни

Компанія Цеппелін Україна забезпечить поставку кожної машини з наданням необхідної допомоги і сервісного обслуговування якісно, в потрібне місце і в найкоротші терміни.


до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин