Про компанію

Massey Ferguson збільшує продуктивність своїх комбайнів.

Massey Ferguson збільшує продуктивність своїх комбайнів за рахунок розширення функціональності.

Ряд конструктивних поліпшень і доробок, реалізований компанією Massey Ferguson при виробництві нових комбайнів серії MF Beta і MF Activa S, дозволив значною мірою збільшити функціональні можливості машин і добитися приросту продуктивності. Комбайни оснащені більш потужними двигунами і модернізованою системою управління, яка в поєднанні з підвищеним рівнем комфорту оператора забезпечує підвищення продуктивності при роботі з різними сільськогосподарськими культурами.Всі комбайни нових моделей передбачають можливість комплектації жаткою PowerFlow, по праву вважається кращим в галузі рішенням. Ширина жатки становить 6,8 м для моделей серії MF Activa S і відповідно 7,7 м для MF Beta. Використання стрічкового транспортера в поєднанні з системою рівномірної подачі культур верхньою частиною вперед забезпечує суттєвої приріст продуктивності. Зокрема при збиранні олійного ріпаку продуктивність робіт збільшується до 73%.

На комбайни моделей MF Activa 7345 і MF Activa 7347, що відрізняються потужністю двигуна, за окремим замовленням може бути встановлений додатковий універсальний дільник MCS, за рахунок якого поліпшується якість обмолоту і виключається пошкодження соломи, а можливість установки різних барабанів дозволяє легко адаптувати комбайни для збирання різних культур.


Встановлювана на нові комбайни MF Activa S кабіна Proline спроектована спеціально для використання на машинах даної моделі і забезпечує максимальний ступінь комфорту оператора, простоту і зручність доступу до всіх функціональних можливостей обладнання.

Збиральні комбайни моделей MF Beta 7360 і MF 7370 оснащені відповідно п'яти- і шестіклавішнимі соломотрясами, які забезпечують приріст продуктивності. Встановлюваний на комбайнах серії MF Beta 7300 8,4-х літровий двигун AGCO POWER розвиває потужність 330 к.с. з можливістю майже 10%-го форсування потужності при розвантаженні.

На новітніх моделях MF Beta присутня нова опція AutoGuide XLS, що дозволяє реалізувати автоматичне управління машиною з точністю позиціонування до 50 мм. Це дозволяє домогтися оптимальної продуктивності і забезпечити мінімальну кількість проходів комбайна. Використовуваний на моделях MF Beta 7360 і MF 7370 передній міст передової конструкції ParaLevel дозволяє працювати на полях з крутизною ухилу до 20%.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі техніка Massey Ferguson.
до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин