Про компанію

Massey Ferguson збільшує продуктивність своїх комбайнів.

Massey Ferguson збільшує продуктивність своїх комбайнів за рахунок розширення функціональності.

Ряд конструктивних поліпшень і доробок, реалізований компанією Massey Ferguson при виробництві нових комбайнів серії MF Beta і MF Activa S, дозволив значною мірою збільшити функціональні можливості машин і добитися приросту продуктивності. Комбайни оснащені більш потужними двигунами і модернізованою системою управління, яка в поєднанні з підвищеним рівнем комфорту оператора забезпечує підвищення продуктивності при роботі з різними сільськогосподарськими культурами.Всі комбайни нових моделей передбачають можливість комплектації жаткою PowerFlow, по праву вважається кращим в галузі рішенням. Ширина жатки становить 6,8 м для моделей серії MF Activa S і відповідно 7,7 м для MF Beta. Використання стрічкового транспортера в поєднанні з системою рівномірної подачі культур верхньою частиною вперед забезпечує суттєвої приріст продуктивності. Зокрема при збиранні олійного ріпаку продуктивність робіт збільшується до 73%.

На комбайни моделей MF Activa 7345 і MF Activa 7347, що відрізняються потужністю двигуна, за окремим замовленням може бути встановлений додатковий універсальний дільник MCS, за рахунок якого поліпшується якість обмолоту і виключається пошкодження соломи, а можливість установки різних барабанів дозволяє легко адаптувати комбайни для збирання різних культур.


Встановлювана на нові комбайни MF Activa S кабіна Proline спроектована спеціально для використання на машинах даної моделі і забезпечує максимальний ступінь комфорту оператора, простоту і зручність доступу до всіх функціональних можливостей обладнання.

Збиральні комбайни моделей MF Beta 7360 і MF 7370 оснащені відповідно п'яти- і шестіклавішнимі соломотрясами, які забезпечують приріст продуктивності. Встановлюваний на комбайнах серії MF Beta 7300 8,4-х літровий двигун AGCO POWER розвиває потужність 330 к.с. з можливістю майже 10%-го форсування потужності при розвантаженні.

На новітніх моделях MF Beta присутня нова опція AutoGuide XLS, що дозволяє реалізувати автоматичне управління машиною з точністю позиціонування до 50 мм. Це дозволяє домогтися оптимальної продуктивності і забезпечити мінімальну кількість проходів комбайна. Використовуваний на моделях MF Beta 7360 і MF 7370 передній міст передової конструкції ParaLevel дозволяє працювати на полях з крутизною ухилу до 20%.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі техніка Massey Ferguson.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин