Про компанію

Massey Ferguson запускає серії 5700SL і 4700

Компанія Massey Ferguson анонсувала випуск двох нових серій тракторів на 2016 рік: серію тракторів середнього класу 5700SL і надміцну серію 4700.

Представники компанії зазначають, що в минулому році виробником було випущено цілий ряд тракторів загального призначення. У цьому ж році компанія планує зосередитися на розробці більш потужних тракторів і нових моделей середнього класу.Massey Ferguson 5700SL

Нова серія 5700SL розроблена в якості заміни для серії 5600. Моделі мають гарну маневреність і є зручними для використання в умовах обмеженого простору. Висока потужність дозволяє використовувати машини для заготівлі сіна, навантажувальних та інших сільськогосподарських робіт.

Серія включає в себе три моделі з потужністю від 110 до 130 к.с. Чотирициліндровий дизельний двигун з робочим об'ємом 4,4 л повністю задовольняє вимоги екологічних стандартів Tier 4 Final. Модернізована система уприскування палива покращує його згоряння з метою мінімізації викидів.

Завдяки системі електронного управління двигуном Sisu Tronic EEM 4 значно підвищується паливна ефективність. Електронна перепускна засувка турбокомпресора визначає необхідний рівень потужності для поліпшення відгуку двигуна і забезпечує високий крутний момент на всіх оборотах. Надійна трансмісія Dyna-4 з 16 швидкостями переднього і 16 швидкостями зворотного ходу відрізняється плавним перемиканням передач і високим рівнем надійності.

Кабіна моделей нової серії ідентична за розмірами представникам лінійки 7700 і оснащена високоякісним цифровим дисплеєм.Massey Ferguson 4700

Як і представники старшої серії, моделі 4700 розроблені для забезпечення високого рівня продуктивності і ефективності при мінімальних операційних витратах. Потужність нової серії знаходиться в діапазоні від 80 до 100 к.с. в залежності від моделі.

Багато покупців відчувають потребу в нових моделях тракторів даного діапазону потужності для використання їх в традиційних польових роботах. Серія 4700 повністю відповідає цим потребам і відрізняється потужністю, витривалістю, простотою використання і лояльною ціною.

Моделі нової серії живляться від 3,3-літрового трьохциліндрового двигуна, що відповідає вимогам екологічних стандартів Tier 4 Final. Дизельний двигун з турбонаддувом оснащений безліччю опцій високотехнологічних двигунів серії 5700SL, в тому числі модернізованою системою впорскування палива під високим тиском і системою управління двигуном SisuTronic EEM4.

Більш детальна інформація про продукцію представлена в розділі трактора Massey Ferguson.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин