Про компанію

Моделі 4700 від Massey Ferguson: більше, сильніше, тихіше

Коли випуск нової серії тракторів Massey Ferguson анонсували минулої зими, преса в сільськогосподарському світі була сповнена заголовками про неї і похвальними відгуками. В індустрії, нарешті, з'явився трактор загального призначення, який був розроблений для більш важких робіт, тягового зусилля, ресурсоємних застосувань, що вимагають більше сили і енергії, ніж є у звичайного трактора.

Випущені три моделі з різною потужністю, але всі вони оснащені найкращою в своєму класі базовою вагою для більшого тягового зусилля і кращої вантажопідйомності, не кажучи вже про чудову маневреність та стабільність. Але навіть з усією потужністю і силою, ці машини забезпечують виняткову ефективність використання і економію палива. Більшою мірою завдяки системі управління двигуном, яка автоматично регулює кожен аспект роботи.

  • MF 4707 - 75 к.с.
  • MF 4708 - 85 к.с.
  • MF 4709 - 95 к.с.

«Вони забезпечать роботу в більш комфортних умовах і більший термін служби техніки багатьом клієнтам, умови роботи яких далекі від ідеальних, - говорить Уоррен Морріс, менеджер маркетингу корпорації AGCO. - У порівнянні з іншими тракторами загального призначення, ця лінійка не тільки більше, але і тихіше».

Дизайн нових тракторів Massey Ferguson заснований на більш великій техніці. Результатом є трактор загального призначення з комфортом середнього класу. Крім того, як пояснює Морріс, рівень шуму в кабіні цих моделей дорівнює 75 дБ, що фактично нижче, ніж середньостатистичний телефонний гудок.


Як заявив менеджер маркетингу AGCO, пов'язувати високий рівень шуму тільки з навантаженням на слух водія - помилково. Шум також впливає на рівень втоми. Простора кабіна і відносна тиша допоможуть оператору бути не таким виснаженим в кінці робочого дня і залишатися максимально продуктивним протягом всієї робочої зміни.

Кабіни трактора Massey Ferguson доступні в двох варіантах - Classic і Deluxe. Обидва пропонують неперевершену видимість і консоль, яка зручно об'єднує всі основні елементи управління на правій стороні робочого місця оператора. Проте, версія Deluxe також включає в себе механічні поворотні сидіння з підлокітниками, телескопічну рульову колонку, внутрішнє дзеркало заднього виду, телескопічні великі бічні дзеркала, а також задній склоочисник. Є можливість замовити додаткову комплектацію на обидві версії кабіни.


Морріс стверджує, що з введенням нової лінійки 4700 і оновленням існуючих пропозицій серії 4600М, компанія Massey Ferguson тепер охоплює ринок тракторів загального призначення більше, ніж будь-який інший конкурент. Очікується, що незабаром новинка з'явиться в Європі.

Ознайомитися з доступною в Україні сільгосптехнікою Massey Ferguson можна ТУТ. Якщо виникнуть питання, звертайтеся до фахівців компанії "Цеппелін Україна" за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин