Про компанію

Ми знову найкращі!

Ми знову найкращі!

Ми знову кращі!

«Цеппелін Україна» була визнана кращим дилером компанії GREGOIRE BESSON на території СНД з продажу запчастин в 2012 році.

На сільськогосподарській виставці SIMA-2013 президент компанії GREGOIRE BESSON Патрік Бессон вручив диплом Кращого дилера GREGOIRE BESSON керівнику підрозділу продажів запчастин до сільгосптехніки Ігорю Бондаренко.

Також Патрік Бессон відзначив успішну співпрацю між нашими компаніями, а також високий професіоналізм співробітників департаменту сільськогосподарської техніки Цеппелін Україна.

Французька компанія GREGOIRE BESSON - один з лідерів у виробництві ґрунтообробної техніки, що спеціалізується на випуску плугів, дискових борін, культиваторів, ротаційних борін. Компанія налічує близько 380 співробітників по всьому світу і 6 заводів, розташованих у Франції, Німеччині та Італії. Філії компанії знаходяться в: Англії, Канаді, Польщі, Росії, Україні, Китаї, а широка дилерська мережа охоплює безліч країн світу.

«Цеппелін Україна» є дилером GREGOIRE BESSON  з 2005 року і пропонує техніку, запчастини та сервіс на всій території України.

до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

05.04.2021

Відмінні риси навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

01.04.2021

Переваги Т-серії тракторів Valtra
дізнатись більше

29.03.2021

Економія та потужність – колісні трактори Fendt 900 Vario (2020)
дізнатись більше
перейти до всіх новин