Про компанію

На Вінничині провели «ТРАКТОР ФЕСТ» 2013!


Кращих механізаторів визначали 16 серпня 2013 року в Немирівському районі на Вінничині. На березі Південного Бугу, відбувся перший «Трактор-фест», що зібрав колег з двадцяти філій ПрАТ «Зернопродукт МХП», всього зібралось близько 500 осіб. Компанія Цеппелін Україна стала співорганізатором свята. Оскільки, більше п’яти років є надійним та постійним партнером ПрАТ «Зернопродукт МХП».

 

Мета тракторних батлів, насамперед, підтримання командного духу, заохочення професіоналів та мотивувати сільгосппрацівників до трудових звершень. До складу компетентного журі від Цеппелін Україна увійшли: І. Бондаренко – керівник підрозділу продажу запчастин с-г техніки; В. Загура – керівник підрозділу сервісу с-г техніки.


Конкурсна програма складалась з теоретичної частини та практичні змагання на швидкість. 71 кращих трактористів виборювали перемогу змагаючись в трьох категоріях: механізатор - трактор МТЗ-82FENDT 936 та добре знайомий гусеничний трактор Challenger MT865B.
 
 

Після заїздів свято продовжував кулінарний конкурс на найсмачнішу юшку, жартівливі змагання «Курячі перегони», «Яйцемет» та «Силомір». У фіналі «Трактор-фесту» дали нагороди переможцям. Серед призів – морозильні камери, плазмові телевізори та мотоцикли. Так золоту медаль, в категорії механізатор трактор Challenger MT865B, виборов механізатор з Немирівської філії Реформат Олександр; друге та трете почесні місця зайняли механізатори з Козятинської філії Царенко Віктор та Похальчук Леонід. Перше місце в категорії водій трактор FENDT 936 - Косюк Микола, Теплицька філія; срібним призером став – Храпко Вячеслав, Немирівська філія; бронзовим – Роговий Валерій, Бершадська філія. 
  
 
 
Пам’ятні призами від Цеппелін Україна також отримали механізатори – трактор Challenger MT800: Бурлака Олексій Миколайович та Стельмащук Микола Васильович. Це перші оператори в ПрАТ «Зернопродукт МХП», що вже більше восьми років працюють на нашій техніці. Та кращі помічники в експлуатації та ремонті техніки: Шагін Олександр Іванович (Інженер по експлуатації машино-тракторного парку); Діхтяр Віктор Володимирович (Головний інженер Гайсинської філії).


Перегони великих машин, обіцяють організатори, влаштують і наступного року. Цеппелін Україна дякую директорові ПрАТ «Зернопродукт МХП» Онуці Володимиру Володимировичу за запрошення та надану можливість стати співорганізатором заходу!

до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин