На Вінничині провели «ТРАКТОР ФЕСТ» 2013!
27.08.2013
Кращих механізаторів визначали 16 серпня 2013 року в Немирівському районі на Вінничині. На березі Південного Бугу, відбувся перший «Трактор-фест», що зібрав колег з двадцяти філій ПрАТ «Зернопродукт МХП», всього зібралось близько 500 осіб. Компанія Цеппелін Україна стала співорганізатором свята. Оскільки, більше п’яти років є надійним та постійним партнером ПрАТ «Зернопродукт МХП».
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_1.jpg)
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_2.jpg)
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_3.jpg)
Мета тракторних батлів, насамперед, підтримання командного духу, заохочення професіоналів та мотивувати сільгосппрацівників до трудових звершень. До складу компетентного журі від Цеппелін Україна увійшли: І. Бондаренко – керівник підрозділу продажу запчастин с-г техніки; В. Загура – керівник підрозділу сервісу с-г техніки.
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_4.jpg)
Конкурсна програма складалась з теоретичної частини та практичні змагання на швидкість. 71 кращих трактористів виборювали перемогу змагаючись в трьох категоріях: механізатор - трактор МТЗ-82; FENDT 936 та добре знайомий гусеничний трактор Challenger MT865B.
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_5.jpg)
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_6.jpg)
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_7.jpg)
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_8.jpg)
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_9.jpg)
Після заїздів свято продовжував кулінарний конкурс на найсмачнішу юшку, жартівливі змагання «Курячі перегони», «Яйцемет» та «Силомір». У фіналі «Трактор-фесту» дали нагороди переможцям. Серед призів – морозильні камери, плазмові телевізори та мотоцикли. Так золоту медаль, в категорії механізатор трактор Challenger MT865B, виборов механізатор з Немирівської філії Реформат Олександр; друге та трете почесні місця зайняли механізатори з Козятинської філії Царенко Віктор та Похальчук Леонід. Перше місце в категорії водій трактор FENDT 936 - Косюк Микола, Теплицька філія; срібним призером став – Храпко Вячеслав, Немирівська філія; бронзовим – Роговий Валерій, Бершадська філія.
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_10.jpg)
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_11.jpg)
Пам’ятні призами від Цеппелін Україна також отримали механізатори – трактор Challenger MT800: Бурлака Олексій Миколайович та Стельмащук Микола Васильович. Це перші оператори в ПрАТ «Зернопродукт МХП», що вже більше восьми років працюють на нашій техніці. Та кращі помічники в експлуатації та ремонті техніки: Шагін Олександр Іванович (Інженер по експлуатації машино-тракторного парку); Діхтяр Віктор Володимирович (Головний інженер Гайсинської філії).
![](/upload/news_files/pic/traktor-fest/Agro_12.jpg)
Перегони великих машин, обіцяють організатори, влаштують і наступного року. Цеппелін Україна дякую директорові ПрАТ «Зернопродукт МХП» Онуці Володимиру Володимировичу за запрошення та надану можливість стати співорганізатором заходу!