Про компанію

Надійність від першого до останнього гектара

Фіксована або складна рама

Кукурудзяні жатки Quasar виробляються у фіксованому виконанні від 8-ми до 18-ти рядів і в складному виконанні від 5-ти до 12-ти рядів. Обидва варіанти забезпечують максимальний комфорт на дорогах: компактність, стабільність при перевезенні і відмінна оглядовість.

Міцність і легкість, стійкість до впливів і відсутність корозії: використовуваний для подільників і обшивки полімерний матеріал показує зразковий результат в будь-яких умовах збирання. Використання технічного полімеру забезпечує безперервну подачу матеріалу.

Листя і стебла легко подрібнюються навіть в найскладніших погодних умовах. Полімер поглинає удари і мінімізує втрати зерна і качанів, навіть при найвищій швидкості збирання. Quasar показує свої найкращі якості навіть в екстремальних умовах. Властивості використовуваного матеріалу допомагають як при умовах поваленої культури, коли необхідний максимально низький рівень підбору, так і при пересушеній культурі, коли потрібно забезпечити безперервність подачі.

  

Рівномірна і безперервна подача

Подільники і обшивка жатки повністю відкидаються, забезпечуючи швидкий доступ до всіх вузлів і агрегатів. Завдяки ексклюзивній системі регулювання, наконечники можуть встановлюватися під різними кутами. Шнек великого діаметру з перехресною спіраллю забезпечує безперервну подачу матеріалу без втрат навіть у найнесприятливіших умовах жнив. Привід шнека виконаний у вигляді необслуговуючої коробки передач в масляній ванні з суцільнолитого алюмінію. Опціональні бічні шнеки дозволять легко і без втрат зібрати культуру.

Перша жатка з інтегрованим нижнім стеблеподрібнювачем. Нижній стеблеподрібнювач інтегрований в привід кожного ряду жатки, а не є додатковим компонентом. Така конструкція мінімізує втрату потужності і дозволяє досягти небувалої якості подрібнення. Подрібнювач може бути підключений або відключений безпосередньо оператором.

Конструкція і профіль вальців початковідокремлювача, так само як і приводний редуктор, є родзинкою жатки Quasar і виділяє її серед конкурентів. Опціональні придавлювачі стерні захистять шини вашого комбайна від пошкоджень.


Функціональність і гнучкість для кожного завдання

Жатки Quasar, що агрегатуються з будь-яким комбайном і випускаються для будь-якого міжряддя від 45 до 100 см, здатні задовольнити будь-які потреби вашого підприємства. У разі купівлі нового комбайна буде досить замінити адаптер.

Дізнатися більше про техніку Capello можна за телефоном 0 800 300 350. Спеціалісти компанії Цеппелін Україна з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин