Про компанію

Нагорода за безпеку поставок для AGCO

Після отримання нагороди "Excellence in eSolutions" за інноваційний та комплексний підхід до управління ризиками поставок в 2015 році, корпорація AGCO удостоїлася титулу в номінації "Безпечний ланцюг поставок". Сертифікат присудила асоціація управління матеріальними потоками, закупівель і логістики (BME). Ця провідна європейська компанія володіє міжнародним правом оцінювати й нагороджувати підприємства за організацію систем поставок.

Нагорода за безпечний ланцюг поставок свідчить про те, що по всьому світу клієнти компанії AGCO, а також її дилери можуть розраховувати на своєчасну доставку техніки, обладнання та запасних частин. Така організація логістичних процесів не дає можливості допустити простій робіт, що, безсумнівно, є одним з найважливіших критеріїв вибору дилера техніки. Компанія "Цеппелін Україна", на яку поширюються стандарти організації робочого процесу AGCO, підходить до питань доставки не менш відповідально. Тому здійснюючи покупку, ви можете бути впевнені в своєчасному виконанні всіх зобов'язань.

"Сертифікат" Безпечний ланцюг поставок" показує, що AGCO успішно поєднує дві найважливіші функції: закупівлю та стратегічне планування, завдяки чому істотно зміцнює взаємини з постачальниками і клієнтами", - пояснив Ян Тайссен, директор відділу Стратегії в AGCO.

"Надійний та стійкий ланцюг поставок має життєво важливе значення для наших операцій", - пояснив Джейк Стоун, менеджер AGCO. "Наш підхід суттєво допомагає зберегти імідж AGCO, а також підтримувати прибутковість і рівень продажів. Хоча отримана оцінка висуває на перший план необхідність продовжувати, вдосконалювати і оптимізувати систему поставок надалі."

Йосип Томашевич, віце-президент AGCO і головний директор із закупівель додав: «Нагорода - це важливий крок вперед при створенні найбільш пружного і конкурентного ланцюжка поставок в сільськогосподарській галузі. Наші ініціативи являють собою значну цінність для компанії і наших партнерів при створенні конкурентних переваг. Відповідно, ми також очікуємо, що всі наші постачальники приєднаються до цієї роботи і підтримають AGCO в створенні безпечного ланцюга поставок на всіх рівнях ".


до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин