Про компанію

Навантажувачі Caterpillar для сільського господарства

Модель TH357D була розроблена з метою здійснення найскладніших завдань на фермі. Значення вантажності варіюється в межах від 3500 до 4000 кг, а висота підйому розрахована на 7 000 - 9 800 мм. Двигун і потужні характеристики дозволяють досягти високої продуктивності та паливної результативності при виконанні робіт будь-якого виду складності. Конструкція даної моделі забезпечує оперативну роботу гідравлічної системи, високий рівень комфорту при управлінні, легкість виконання систематичних дій.

Модель справляється з будь-якими функціями. Не виникає ніяких проблем з тим, щоб, наприклад, прибрати в сараї, завантажити причіп і т.д. Пропонується величезний вибір навісної техніки, що включає в себе кігтевий захват, ковші та інше. Стандартний пристрій заміни навісного обладнання ручним або гідравлічним способом, оснащення інтерфейсом Cat IT, значно спрощують заміну обладнання, а завдяки високопродуктивній Z-подібній системі вдається досягти оптимального зусилля відриву й ефективності ковша. Крім цього, існують задні зчіпні пристрої, що забезпечують навантажувачу можливість буксування і розширюють його функціонал ще більше.


Силова передача і гідравліка

Стандартний набір моделі TH357D включає в себе двигун Cat C3.4B потужністю 83 кВт. Щоб вирішувати завдання, які передбачають більшу потужність, використовується двигун Cat С4.А ACERT.

Високоміцна коробка передач з перемиканням під навантаженням 6F / 3R, що використовується на навантажувачі, задає максимально точні діапазони передач для різних цілей. Система повного приводу характеризується суперміцними мостами, переднім диференціалом і гальмівною системою, яка діє на два мости, що дозволяє в рази підвищити рівень безпеки. Крім усього іншого, за рахунок величезного переліку шин Ви можете застосовувати дану техніку з тією чи іншою метою і таким чином оптимізувати продуктивність.

Система гідравліки з закритим центром, регулюванням по навантаженню, продуктивним аксіально-поршневим насосом і клапанами розподілу гарантує оперативний відгук і забезпечує оптимальний тиск і витрати, які потрібні для економічного функціонування. Базова версія включає в себе оголовок стріли, оснащений гідравлічним контуром для навісної техніки. Крім цього, доступні передній додатковий контур і спеціальний контур для задньої частини транспорту. Для того, щоб забезпечити оператору максимальний комфорт, система гідравліки використовує функцію уповільнення циліндрів, що поліпшує амортизацію в ході висування секції стріли.


Робоче місце оператора

У кабіні оператора є універсальний джойстик з можливістю управління коробкою передач і керування додатковими опціями. Приладова панель характеризується ергономічним розміщенням елементів управління й сучасним світлодіодним дисплеєм, де показується інформація про паливо та швидкості. У процесі перемикання вил і ковша змінюється час реакції системи гідравліки з метою забезпечення потужності та чіткості. Система обігріву забезпечує підтримку комфортної температури у кабіні в холодну погоду, є також система охолодження повітря.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин