Про компанію

Найкращі умови роботи в операторів тракторів Fendt!

Панорамний огляд

Місце оператора оснащено в комфортабельній кабіні x5, яка справді захоплює оглядом і простором через величезні віконні конструкції. Завдяки автоматичному кондиціонеру забезпечується комфортний мікроклімат, а насолоджуючись прохолодними напоями з термоса, ви можете втамувати спрагу в спекотний день. У зимову пору року сидіння з підігрівом забезпечує особливий комфорт. В кабіні також є ергономічне місце для напарника.


Багатошарове скло забезпечує надійну безпеку

Лобове скло Fendt 900 Vario вироблено за багатошаровим принципом. Торгова марка Fendt ввела цю революційну новинку в обладнання з метою забезпечення безпеки та комфорту оператора і пасажирів. У момент ушкодження скло не розсипається, а тримається на захисті. Зелена смуга по верхній частині скла забезпечує захист від засліплення світлом. Лобове скло оснащено системою електричного підігріву.

Комфортабельні сидіння і безліч зручних пристроїв

Пневматична підвіска зменшує вібрації до мінімуму і задає високий рівень комфорту в процесі руху. Поєднання незалежної підвіски коліс переднього моста, пневматичної підвіски кабіни, а також активної підвіски водійського крісла є передовим рішенням керування. Зносостійке шкіряне покриття надає робочому місцю солідний вигляд. Безліч інших дрібниць, таких як холодильник, спеціальні відсіки для зберігання речей та інше створюють особливу обстановку і забезпечують високий рівень комфорту.

Склоочисник з кутом охоплення 300°

Збільшує видимість і забезпечує чистоту поверхні скла в найнесприятливіших експлуатаційних умовах, що дозволяє переглядати всю передню зону трактора і колісні арки.


Повноцінний огляд

Розміри 900 Vario у фронтальній області були зменшені з метою забезпечення необхідного огляду. Капот створений вузьким, що забезпечує максимальну видимість колісних арок і переднього навісного обладнання.

Пост реверсивного керування - легко та оперативно

З метою збільшення простору Fendt пропонує універсальний пост реверсивного керування. Щоб розвернути на 180 градусів місце водія спільно з рульовим колесом і органами управління необхідно виконати кілька нескладних дій.

Ергономічні крісла та допоміжні пристрої

Крісло «Super Comfort» обладнано пневматичною підвіскою, підлокітник можна з легкістю регулювати.


Трьохточкова підвіска

Підвіска з пневматичними пружинами знижує вібрації кабіни. Істотна відмінність по висоті і величезний проміжок між пружинними деталями x5 зводить нанівець розгойдування кабіни і задає максимальний рівень комфорту.

Єдина панель керування

Fendt не змінює принципам стратегії єдиної панелі керування. У підсумку в одному терміналі вийшло інтегрувати особливий набір опцій. Горизонтальний інтерфейс меню і позбавлений відблисків екран дозволяють оператору швидко увійти в курс справи і зрозуміти принцип роботи Varioterminal. Дисплей з високою роздільною здатністю нагадує сучасні екрани гаджетів і гарантує автоматичну адаптацію індикаторів до навколишнього освітлення. Антибліковий режим робить взаємодію з терміналом зручним і комфортним.


до всіх новин

інші Новини

18.02.2021

Ремонт двигуна Caterpillar C9 від Цеппелін Україна
дізнатись більше

18.02.2021

Що впливає на економічність експлуатації трактора?
дізнатись більше

15.02.2021

Яке призначення глибокорозпушувача?
дізнатись більше

11.02.2021

Valtra представляє 5-те покоління тракторів серії А
дізнатись більше
перейти до всіх новин