Про компанію

Нова модельна лінійка Fendt 900 Vario - Ready for more

news-4-high (3).jpg

Абсолютно нова розробка Fendt, яка знову диктує стандарти верхнього класу потужності, спрямована на індивідуальні потреби великих організацій і підрядників по всій земній кулі. Безліч технічних опцій, широкий спектр з’єднувального обладнання, мінімальна особиста вага та красивий дизайн - це запорука широкого спектру можливостей і популярності світового масштабу. Дана модельна лінійка стала продовженням успіху серії Vario 900.

Нова лінійка Fendt 900 Vario складається з 5-ти моделей міцних і в той же час компактних машин. Завоювавши довіру як високопотужні багатофункціональні трактори, 900-а серія може похвалитися широкою областю використання. Створені насамперед для складних тягових робіт або робіт із застосуванням валу відбору потужності, машини 900 серії є ідеальним рішенням для транспортування вантажів зі швидкістю до 50 км/год. Невелика маса (всього 11,7 тонн) і система регулювання тиску в шинах робить можливим використання даної категорії машин для задач, які вимагають невеликого тиску на ґрунт і високої потужності тяги. За рахунок модульної комплектації, що передбачає можливість використання заднього навісного навантажувача, заднього і переднього валу відбору потужності, величезної кількості інструментів, машини даної лінійки можуть працювати в тандемі з багатьма видами навісної техніки.

news-2-high (5).jpg

Удосконалена трансмісія: потужні машини з низькою витратою

Всі моделі оновленої лінійки укомплектовані новим шестициліндровим двигуном MAN з робочим об'ємом дев'ять літрів і турбіною зі змінною геометрією. Разом двигун і коробка передач створює систему трансмісії FendtVarioDrive.

Орієнтована на істотні резерви концепція низької частоти обертання двигунів Fendt iD вперше була застосована в 900 лінійці.

Крутний момент рівномірно розподілений між переднім і заднім мостами з урахуванням характеристик ґрунту. Передній міст відрізняється незалежним приводом. Розподіл фронтального і заднього мостів запобігає перекосам при русі по дорозі та на поворотах і розвиває максимальну силу тяги в полі.

При роботі над лінійкою Fendt 900 Vario був застосований новий стандарт токсичності відпрацьованих газів Євро 5. Очищення вихлопних газів в нових машинах виконується способом нейтралізації за допомогою дизельного каталізатора окислення, фільтру сажі та функції зменшення викидів оксидів азоту.

news-3-high (4).jpg

Ідеальна сумісність, яка контролюється з кабіни

Кабіна разом з усіма своїми функціями служить комфортним робочим місцем водію. Спільно з лінійкою Fendt 900 Vario були також презентовані інноваційні кабіни. Стовідсоткова сумісність вузлів дозволяє виводити всі необхідні відомості в режимі онлайн. Основний набір ready складається з усіх необхідних для цього пристроїв, які роблять запис і подальшу передачу інформації новим службам.

до всіх новин

інші Новини

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше

27.05.2021

Розумні технології керування в тракторі Fendt 700 Vario
дізнатись більше
перейти до всіх новин