Про компанію

Нова серія пневматичних сівалок Challenger 9800 - орієнтація на врожай

З метою забезпечити зростаючі потреби українських підприємств агропромислового комплексу та фермерських господарств у високопродуктивній посівній сільськогосподарській техніки компанія «Цеппелін Україна» представляє нову серію однодискових пневматичних сівалок Challenger 9800. Діапазон ширини посіву для агрегатів, представлених у новій лінійці, становить 9-18 метрів, завдяки чому кожен замовник має можливість підібрати модель, оптимально відповідну до площі оброблюваних земель.

Високотехнологічні сівалки нової серії відрізняються вдосконаленою конструкцією, надійною роботою всіх компонентів і механізмів і здатні задовольнити найвишуканіші вимоги замовників. Висока універсальність пневматичних сівалок Challenger 9800 дозволяє ефективно використовувати їх у всіх кліматичних і грунтових умовах країни, а прекрасна адаптація до різних культур і гнучке налаштування параметрів посіву робить дані агрегати незамінними при виконанні будь-якої посівної кампанії. При цьому сівалки Challenger 9800 забезпечують виняткову рівномірність посіву, точну глибину загортання насіння, ефективне коткування і можуть працювати при наявності великої кількості твердих пожнивних залишків.


Завдяки унікальній конфігурації пневматичних сівалок з незалежними сошниковими рамами, на яких встановлено чотири сошника, розташованих у шаховому порядку, забезпечується збільшена відстань між сусідніми сошниками. Це є гарантією того, що зі збільшенням швидкості посіву, не відбуватиметься засипання сусідніх рядків. Прикотуючі колеса забезпечують точне копіювання рельєфу поля і рівномірну глибину загортання.

Електронна система контролю роботи кожного сошника і ряд безконтактних датчиків забивання забезпечують максимальну рівномірність посіву, а в разі засмічення висівного апарату, оператор отримує моментальне повідомлення.

Представлені в новій серії Challenger 9800 сівалки відрізняються конструкцією з мінімальною кількістю змащуваних шарнірних з'єднань, що робить використання агрегатів практично позбавленими необхідності експлуатаційних витрат. Це скорочує не тільки витрати на утримання техніки, але і заощадить час на її обслуговування.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі "Зернові сівалки".

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин