Про компанію

Нові функції системи AgCommand®

Корпорація AGCO, провідний світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки, оголошує про модернізацію функцій системи телеметрії AgCommand® і супутнього продукту Fuse® Connected Services. Нові функції дозволять аграріям оптимізувати свої сільськогосподарські підприємства за рахунок більш широкого географічного охоплення, поліпшених функцій підтримки і діагностики.

Розширені можливості віддаленої підтримки AgCommand® дозволять дилерам і клієнтам більш оперативно реагувати на найменші зміни в стані техніки і усувати проблеми в режимі реального часу, що значно зменшить час простою техніки в польових умовах. Оновлення AgCommand® також відкриє 100% географічне охоплення клієнтів з підключеними машинами AGCO через супутникову мережу Iridium®. Вона набагато надійніше, ніж покриття стільникового зв'язку. Так, дані з машин будуть відстежуватись комп’ютерами навіть під час роботи на віддалених ділянках.


Отримані за допомогою AgCommand® дані можуть бути використані для розробки нових ідей і технологій, сприятимуть профессіонлаьному росту операторів, а також допоможуть мінімізувати витрати на експлуатацію спецтехніки.

"Оптимізація роботи ферми клієнтів - наш головний пріоритет", - говорить Ерік Гансотіа, старший віце-президент департаменту технічної підтримки дилерів в AGCO. - "Нові особливості AgCommand® відкриють абсолютно новий рівень підтримки клієнтів. Щоб скористатися можливостями віддаленого управління технікою слід звернутися до офіційного дилера AGCO."


Нові можливості AgCommand® будуть доступні на території України тільки з кінця 2017 року. Для отримання більше детальної інформації про встановлення системи віддаленого моніторингу, вже доступної для вітчизняних сільгосппідприємств, зверніться до офіційного дилера за номером 0 800 300 350. Фахівці компанії «Цеппелін Україна» з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин