Про компанію

Нові функції системи AgCommand®

Корпорація AGCO, провідний світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки, оголошує про модернізацію функцій системи телеметрії AgCommand® і супутнього продукту Fuse® Connected Services. Нові функції дозволять аграріям оптимізувати свої сільськогосподарські підприємства за рахунок більш широкого географічного охоплення, поліпшених функцій підтримки і діагностики.

Розширені можливості віддаленої підтримки AgCommand® дозволять дилерам і клієнтам більш оперативно реагувати на найменші зміни в стані техніки і усувати проблеми в режимі реального часу, що значно зменшить час простою техніки в польових умовах. Оновлення AgCommand® також відкриє 100% географічне охоплення клієнтів з підключеними машинами AGCO через супутникову мережу Iridium®. Вона набагато надійніше, ніж покриття стільникового зв'язку. Так, дані з машин будуть відстежуватись комп’ютерами навіть під час роботи на віддалених ділянках.


Отримані за допомогою AgCommand® дані можуть бути використані для розробки нових ідей і технологій, сприятимуть профессіонлаьному росту операторів, а також допоможуть мінімізувати витрати на експлуатацію спецтехніки.

"Оптимізація роботи ферми клієнтів - наш головний пріоритет", - говорить Ерік Гансотіа, старший віце-президент департаменту технічної підтримки дилерів в AGCO. - "Нові особливості AgCommand® відкриють абсолютно новий рівень підтримки клієнтів. Щоб скористатися можливостями віддаленого управління технікою слід звернутися до офіційного дилера AGCO."


Нові можливості AgCommand® будуть доступні на території України тільки з кінця 2017 року. Для отримання більше детальної інформації про встановлення системи віддаленого моніторингу, вже доступної для вітчизняних сільгосппідприємств, зверніться до офіційного дилера за номером 0 800 300 350. Фахівці компанії «Цеппелін Україна» з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин