Про компанію

Нові рішення Berthoud для українського ринку

Експозиція Berthoud на виставці Agritechnica 2015 складалася з безлічі видів виробляючоїся компанією техніки, серед якої обприскувачі Raptor FC, Tenor, Tracker, Sprinter. Крім класичних рішень, на виставці були презентовані також технологічні новинки і інновації, що дозволяють підвищити рівень продуктивності.

Компанія Цеппелін Україна переслідує спільні цілі з Berthoud щодо просування нових моделей самохідних обприскувачів на українському ринку, котрі сприяють розвитку і успіху клієнтів за рахунок низької вартості володіння і швидкої окупності техніки.


Одним з представлених інноваційних рішень стала нова дизайнерська концепція самохідних обприскувачів, що характеризуються підвищеним рівнем надійності та високою якістю виробництва.

Лінійка нових моделей Raptor складається з 9 модернізованих моделей з різними варіантами розташування штанги: центральне розташування перед кабіною; центральне або фронтальне розташування позаду кабіни. Нові моделі оснащені двигуном Deutz, котрий повністю задовольняє норми екологічних стандартів Tier 3b і володіє потужністю 176-245 к.с. в залежності від комплектації. Окрім цього, нові представники Raptor володіють вдосконаленими гідромоторами з підвищеною продуктивністю і збільшеним об'ємом. Модернізована трансмісія Bosch Rexroth здатна працювати в трьох швидкісних діапазонах: від 0 до 15 км/год, від 0 до 25 км/год або від 0 до 40 км/год. Вищий діапазон призначений для використання при пересуванні дорогами і характеризується швидкістю двигуна 1700-1800 об/хв.

Стандартна комплектація моделей Raptor вже оснащена економічним еко-режимом роботи двигуна, при якому трансмісією автоматично підбирається оптимальне співвідношення швидкості потоку гідромастила і оборотів двигуна в залежності від навантаження.


Модернізованою стала і кабіна: нові моделі оснащено конструкцією ROPS, яка захищає оператора машини в разі перекидання, і підвищеною до найвищої четвертої категорії герметичністю. Варто відзначити, що конструкція ROPS вперше застосована для моделі обприскувача з таким високим кліренсом.

Представники Berthoud відзначають, що ряд удосконалень зроблено спеціально відповідно до локальних потреб українських аграріїв. Прикладом може послужити спеціальна функція змішування препаратів з водою прямо перед їх подачею на штангу, що дозволяє залишкам води і препаратів залишатися роздільними. Дана опція отримала кодову назву «Чистий бак - брудна штанга».

Ще одним локальним рішенням стане обладнання обприскувача Raptor можливістю змінювати значення кліренсу за рахунок гідравліки прямо при роботі в полі. Діапазон значень кліренсу становитиме 1,25-1,8 м. Нові машини з подібною системою будуть доступні в Україні з початку року. Подібне рішення дозволить спростити і прискорити пересування по дорогах, а також підвищувати кліренс при необхідності влітку для підвищення продуктивності і максимально знижувати його навесні для підвищення стійкості. Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, за додатковою інформацією звертайтеся до офіційного дилера Berthoud в Україні - компанії Цеппелін Україна.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Самохідні обприскувачі.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин