Про компанію

Нові сільгоспнавантажувачі MF9000 від Massey Ferguson

До нового сезону компанія Massey Ferguson представляє спеціальну серію навантажувачів для сільгоспробіт MF9000, що відрізняються розширеним функціоналом, новими можливостями і простотою використання.Метою впровадження оновлень стало підвищення зручності використання техніки і надання ширших можливостей для роботи. Нові функції вже розроблені і впроваджені в лінійці, що складається з 3 моделей: MF9306 Xtra, MF9407 Xtra і MF9407S Xtra.

Моделі з нової серії мають гарний рівень маневреності, що дозволяє використовувати техніку в умовах обмеженого простору, що часто є особливістю при виконанні сільськогосподарських робіт. Завдяки вільному доступу до органів управління забезпечується зручність при технічному обслуговуванні. Окрім цього, характерними особливостями нових моделей є підвищена вантажопідйомність, збільшені висота підйому і дальність вильоту стріли.Низьке розташування точки кріплення стріли і округла конструкція кабіни гарантують хороший огляд без шкоди для функціональності, просторості і тиші робочого місця оператора.

Нове, вузьке шасі меншої загальної довжини гарантує стійкість і чудову маневреність, коли вони найбільше потрібні, а також надійність, настільки важливу в різних умовах сільськогосподарських робіт. Додатково доступна система амортизації стріли, яка значно підвищує комфорт оператора, наприклад, при буксируванні великого причепа по дорозі.Модель MF 9305 Xtra є навантажувачем середнього класу, що володіє вантажопідйомністю 3 тонни і висотою підйому 5,8 метрів. За рахунок можливості установки кабіни в двох положеннях забезпечується високий рівень персоніфікації техніки, а габарити середніх розмірів дозволяють легко виконувати роботи, що вимагають високого рівня маневреності при гарній продуктивності.

MF 9306 Xtra володіє збільшеним до 3,4 м вильотом стріли, завдяки чому модель стає зручною для виконання робіт з великою висотою підйому або на далеких відстанях, таких як навантаження тюків, мішків або матеріалів на причепи з високими бортами. Вантажопідйомність машини становить 3 тонни при висоті підйому до 6 метрів.

Для робіт, що вимагають підвищеного рівня потужності, ідеально підійдуть моделі MF 9407 Xtra і MF9407 S, здатні піднімати вантаж вагою 3,5 тонни на висоту до 7 метрів. Варто також відзначити, що завдяки підвищеній подачі палива в гідросистему модель MF9407 S здатна досягати неперевершених рівнів продуктивності.

Кожен з навантажувачів обладнаний 4-циліндровим двигуном (3,4 л) з потужністю 100-122 к.с. і має великий запас крутного моменту, завдяки чому з'являється можливість їх використання при виконанні важких робіт. Модернізована система охолодження двигуна відповідає за високий рівень ефективності в важких умовах. 2-ступенева механічна коробка передач дозволяє пересуватися зі швидкістю до 40 км / год.

На всіх моделях можна вибрати один з трьох режимів рульового управління: класичне управління однією віссю, 4WD управління поворотом 4-ма колесами (слід у слід) і крабовий хід. Завдяки цьому в будь-яких робочих умовах забезпечується оптимальна маневреність.Вбудована в нові навантажувачі система SHS, завдяки якій проводиться програмування витрати мастила, має зручний інтерфейс і дозволяє налаштовувати витрати мастила гідравлікою в залежності від складності виконуваних робіт. Ще однією опцією є включення еко-режиму для зменшення рівня витрат палива за рахунок зниження оборотів двигуна і споживання мастила в умовах, де це можливо.

Завдяки бічному відкриттю капота забезпечується широкий, відкритий доступ до двигуна, повітряного фільтру, систем охолодження і кондиціонування повітря. Це дозволяє зручно експлуатувати всі основні вузли і забезпечує простоту виконання технічного обслуговування.

За отриманням додаткової інформації щодо нової лінійки телескопічних навантажувачів від Massey Ferguson, а також їх технічного обслуговування, звертайтеся до офіційного дилера компанії Цеппелін Україна.

   
до всіх новин

інші Новини

26.07.2021

Огляд типів гусеничних систем для тракторів Fendt
дізнатись більше

22.07.2021

Передача потужності на ґрунт в тракторах Fendt
дізнатись більше

19.07.2021

Component Rebuilt Center – світові стандарти оновлення деталей в Україні
дізнатись більше

16.07.2021

Жнива у розпалі й ми готові допомагати Вам 24/7!
дізнатись більше
перейти до всіх новин