Про компанію

Новий причеп-підбирач Vario Liner від Fendt

На виставці Agritechnica-2015 Fendt представила нові причепи-підбирачі Vario Liner. Компанія обладнала моделі унікальною технологією завантаження Fendt Quattro Fil. Як очікується, незабаром новинки увійдуть у серійне виробництво.

При розробці нової для компанії техніки виробники ставили перед собою мету зробити її максимально ефективною, з високою пропускною здатністю, широким діапазоном варіантів використання, але при цьому енергоекономічною. Так, Fendt у співпраці c Технічним університетом Дрездена і Maschinenfabrik Stolpen розробили дві моделі підбирачів: VarioLiner 2035 (маса 20 т, обсяг 35 куб.м) і VarioLiner 2440 (маса 24 т, обсяг 40 куб.м).

Унікальність причепів-підбирачів у тому, що техніка здатна одночасно косити, подрібнювати, збирати урожай в причеп і рівномірно розподіляти по вантажному простору. Велика вантажопідйомність машин дозволяє їм ефективно працювати протягом довгого періоду часу.

Особливості системи завантаження Quattro Fil:

•    гідравлічна система пуску збирання врожаю;
•    вузька гвинтова ротора (різак з 29 лезами і вузька версія шириною 1,2 м, діаметром 900 мм для послідовного використання ротора);
•    розсувні задні стінки, які запобігають падінню врожаю.


Нові моделі причепів-підбирачів ще не надійшли в роздрібний продаж. Ймовірно, придбати техніку можна буде тільки до збору врожаю в 2017 році.

Познайомиться з новими моделями агро-техніки ви можете в розділі техніка Fendt.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин