Про компанію

Обладнання та комфорт трактора Fendt 1100 MT

Різноманітне навісне обладнання

Всі трактори Fendt 1100 MT можна оснастити керованою системою задньої навіски після поставки безпосередньо з заводу. Дана конструкція навішування з гідравлічним приводом доступна в третій і четвертій категоріях. Точність транспортування підйомного блоку обумовлена ​​електронним керуванням і робочими інструментами.

Конструкція задньої навіски регулюється електронікою. На гідравлічний клапан надходить сигнал на підйом або опускання навісної системи, а оператор задає інші параметри: швидкість, опускання, висота, глибина тощо. Налаштування електронного керування механізмом навішування виконується за допомогою дисплея TMC в кабіні.

Задня частина трактора оснащена валом відбору потужності (ВВП) зі швидкістю обертання 1000 об/хв. Такі дані вдається отримати при частоті колінчастого вала двигуна 1979 обертів. Задній BВП використовується для приводу заднього робочого простору, що розширює функціонал гусеничного трактора. BВП блокується спеціальним пружинним гальмом у вимкненому режимі.

Fendt 1100 MT

Всі трактори моделі Fendt 1100 MT мають гідравлічну систему з закритим центром. Тиск і витрата палива в даному механізмі підлаштовується безпосередньо під навантаження. Це дозволяє домогтися максимально швидкого і точного управління всіма гідравлічними системами. Окремий насос з регульованою продуктивністю подає до 224 літрів масла на хвилину. Всі споживачі живляться маслом з ємності, яка знаходиться високо в картері коробки передач і заднього моста.

Додатково на гусеничні трактори Fendt 1100 MT може встановлюватися активний маятниковий тяговий брус без системи навішування. Під трактором є два циліндра, суміщених з одним із задніх гідравлічних розподільників. З їх допомогою кожен брус здатний відхилятися в сторони на 28°. Для запобігання передчасному зношенню в систему включені ролики. Тяговий брус може бути закріплений болтами. Коли за допомогою розподільника задається плаваючий режим, брус відхиляється без обмежень у всьому діапазоні, а його пересування демпфуються гідроциліндрами.

Комфортна кабіна оператора з мінімальним рівнем шуму

Кабіна розміщена високо і зміщена в бік задньої частини машини. Внаслідок цього оператору вдається чітко бачити тяговий брус і робочу область в задній частині трактора. За рахунок ретельно продуманої позиції задньої стійки вдається побачити інші робочі пристосування. На замовлення машина може оснащуватися дзеркалами зовнішнього типу з електричним приводом.

Fendt 1100 MT

Завдяки надійній звукоізоляції і сидінню з пневматичною підвіскою вдалося домогтися тихого і м'якого руху, а за допомогою сучасної системи кондиціонування з розширювальним клапаном забезпечується підтримка комфортної температури кабіни. Поглинач шуму робить звук тихіше як для оператора, так і для оточуючих.

Центр управління TMC, який виступає ключовим вузлом системи керування трактором, складається з підлокітника системи TMC, що кріпиться з правої сторони, органів керування і дисплея. TMC дозволяє оперативно і зручно налаштувати всі опції для функціонування машини. На інформаційний дисплей транслюються всі значущі параметри роботи машини. Оператор має можливість відрегулювати будь-які опції трактора за допомогою спеціальних кнопок.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин