Про компанію

Обприскувачі Berthoud знову в лідерах!

Обприскувачі Berthoud знову в лідерах!

В поточному сезоні самохідні оприскувачі Berthoud Raptor залишись лідерами продажів, пропонуючи аграріям незмінно високу якість і доступну ціну (275 тис. євро). Ці машини оснащуються баками об'ємом до 5200 літрів і штангами до 44 м, які можуть працювати на швидкості до 40 км/год. Аграріям пропонуються двигуни DEUTZ Tier 4F (217 або 245 к.с.) і Tier 3A (200 або 270 к.с.). Трансмісія BOSCH REXROTH з функцією ECO ефективно розподіляє тягове зусилля між усіма колесами. В залежності від моделі фіксований дорожній просвіт становить від 1,05 до 1,8 м.

Управління рідинами здійснюється за допомогою системи DUALMATIC, за бажанням також можна встановити систему дистанційного управління DUALELEC. За допомогою цифрового вимірювача NIVELEC збільшується точність обліку рідини, а NIVOMATIC не дозволяє переповнювати бак.

На екрані EC TRONIC відображаються головні параметри обприскування та окремі функції. Також доступним є термінал ISOBUS з діагоналлю 30 см, що працює на системі Android. Незалежно від комплектації обприскувачі Raptor оснащуються джойстиком бездротового типу E PILOT, за допомогою якого можна контролювати машину на відстані до 20 м. Також доступне додаткове обладнання BOOM CONTROL, яке забезпечує підтримку штанги на попередньо заданій висоті.

Для комфорту і безпеки оператора пропонується герметична кабіна з поліпшеною шумоізоляцією. Кабіна оснащена системою фільтрації на активованому вугіллі і відповідає 4-ій категорії захисту. Підлокітник має електропривід для регулювання у поздовжньому напрямку. Крісло Grand Comfort з автоматичною адаптацією до ваги водія обертається, нагрівається і вентилюється.

до всіх новин

інші Новини

15.10.2020

Огляд гусеничних систем CAMSO для комбайнів та тракторів
дізнатись більше

13.10.2020

Вітаємо з Днем захисника України!
дізнатись більше

12.10.2020

Огляд ключових особливостей унікального посівного комплексу Bourgault FMS
дізнатись більше

08.10.2020

Огляд передових рішень, використаних в тракторі Fendt 900 Vario 2020
дізнатись більше
перейти до всіх новин