Про компанію

Огляд інноваційного підлокітника Valtra SmartTouch

Огляд інноваційного підлокітника Valtra SmartTouch

Інноваційний підлокітник Valtra SmartTouch відрізняється простим інтерфейсом, з яким продуктивність вашої машини неодмінно вийде на новий рівень. Дев'ятидюймовий сенсорний монітор, розумний зручний важіль управління рухом і новий джойстик керування гідравлікою SmartTouch зменшують навантаження на оператора.

Інноваційний універсальний важіль

Управління рухом за допомогою універсального важеля SmartTouch значно збільшує маневреність і ефективність трактора. Використання кнопок управління дозволяє контролювати переміщення техніки, не рухаючи рукою.

Особливості:

 • Універсальність і ергономічність
 • Важелі перемикання напрямку і управління рухом знаходяться поруч
 • Дві кнопки для програмування будь-яких опцій
 • Два важеля для управління системою гідравліки

Революція PowerShift

Valtra Versu, оснащений підлокітником SmartTouch, з управлінням важелем – єдиний трактором з PowerShift у всьому світі. Використовуючи виключно цей важіль, можна регулювати швидкість, зберігаючи при цьому контроль безступеневого прискорення і гальмування. Опція HillHold в моделях лінійок N і T дозволяє не тримати педаль гальма натиснутою, щоб трактор залишався на місці або почав переміщення по схилу. Всі моделі мають опцію Auto-Traction: якщо педаль гальма відпущена, трактор автоматично рушає з місця і зупиняється в разі її натискання.

Дев'ятидюймовий сенсорний монітор

Консоль з 9-ти дюймовим екраном була розроблена так, щоб її експлуатація була максимально комфортною. Опції консолі легко відкриваються 1-2 рухами пальців. Повернення на основний екран забезпечується кнопкою Home. Навігація з автоматичною послідовністю, а налаштування зберігаються в автоматичному режимі. Всіма опції можна управляти з одного екрана.

Переваги:

 • Не потрібні додаткові монітори
 • Комфортний для очей екран з різними режимами: денний, нічний, автоматичний
 • Унікальний дизайн
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і меню з максимально зручною навігацією
 • Для кожного оператора свій профіль
Огляд інноваційного підлокітника Valtra SmartTouch
Огляд інноваційного підлокітника Valtra SmartTouch

Програмована гідравліка

При застосуванні консолі SmartTouch можливо запрограмувати близько 9 різних опцій. Установки прості і інтуїтивно зрозумілі. Кожен гідравлічний клапан може бути призначений безлічі функцій. Керуйте будь-яким клапаном за допомогою джойстика або важеля, враховуючи фронтальний навантажувач і зчіпний механізм.

Програмовані кнопки

Дві кнопки пам'яті розміщені на важелі управління рухом і одна знаходиться на сенсорній панелі. Кнопки можуть застосовуватися з метою збереження окремих опцій і послідовності U-Pilot. Будь-яка функція може легко бути запрограмована за допомогою спеціальних кнопок M1, M2 і M3, а всі налаштування автоматично зберігаються в профілі.

Переваги:

 • Легке програмування
 • Проста зміна призначення кнопок пам'яті згідно з налаштуваннями профілю
 • Програмовані опції включення і виключення або тривалої дії
до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин