Про компанію

Огляд інноваційного підлокітника Valtra SmartTouch

Огляд інноваційного підлокітника Valtra SmartTouch

Інноваційний підлокітник Valtra SmartTouch відрізняється простим інтерфейсом, з яким продуктивність вашої машини неодмінно вийде на новий рівень. Дев'ятидюймовий сенсорний монітор, розумний зручний важіль управління рухом і новий джойстик керування гідравлікою SmartTouch зменшують навантаження на оператора.

Інноваційний універсальний важіль

Управління рухом за допомогою універсального важеля SmartTouch значно збільшує маневреність і ефективність трактора. Використання кнопок управління дозволяє контролювати переміщення техніки, не рухаючи рукою.

Особливості:

 • Універсальність і ергономічність
 • Важелі перемикання напрямку і управління рухом знаходяться поруч
 • Дві кнопки для програмування будь-яких опцій
 • Два важеля для управління системою гідравліки

Революція PowerShift

Valtra Versu, оснащений підлокітником SmartTouch, з управлінням важелем – єдиний трактором з PowerShift у всьому світі. Використовуючи виключно цей важіль, можна регулювати швидкість, зберігаючи при цьому контроль безступеневого прискорення і гальмування. Опція HillHold в моделях лінійок N і T дозволяє не тримати педаль гальма натиснутою, щоб трактор залишався на місці або почав переміщення по схилу. Всі моделі мають опцію Auto-Traction: якщо педаль гальма відпущена, трактор автоматично рушає з місця і зупиняється в разі її натискання.

Дев'ятидюймовий сенсорний монітор

Консоль з 9-ти дюймовим екраном була розроблена так, щоб її експлуатація була максимально комфортною. Опції консолі легко відкриваються 1-2 рухами пальців. Повернення на основний екран забезпечується кнопкою Home. Навігація з автоматичною послідовністю, а налаштування зберігаються в автоматичному режимі. Всіма опції можна управляти з одного екрана.

Переваги:

 • Не потрібні додаткові монітори
 • Комфортний для очей екран з різними режимами: денний, нічний, автоматичний
 • Унікальний дизайн
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і меню з максимально зручною навігацією
 • Для кожного оператора свій профіль
image
image

Програмована гідравліка

При застосуванні консолі SmartTouch можливо запрограмувати близько 9 різних опцій. Установки прості і інтуїтивно зрозумілі. Кожен гідравлічний клапан може бути призначений безлічі функцій. Керуйте будь-яким клапаном за допомогою джойстика або важеля, враховуючи фронтальний навантажувач і зчіпний механізм.

Програмовані кнопки

Дві кнопки пам'яті розміщені на важелі управління рухом і одна знаходиться на сенсорній панелі. Кнопки можуть застосовуватися з метою збереження окремих опцій і послідовності U-Pilot. Будь-яка функція може легко бути запрограмована за допомогою спеціальних кнопок M1, M2 і M3, а всі налаштування автоматично зберігаються в профілі.

Переваги:

 • Легке програмування
 • Проста зміна призначення кнопок пам'яті згідно з налаштуваннями профілю
 • Програмовані опції включення і виключення або тривалої дії
до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин