Про компанію

Огляд кабіни трактора Fendt 900 Vario (2020) – підвищена безпека

Огляд кабіни трактора Fendt 900 Vario (2020) – підвищена безпека
Ще більша безпека

Система унікальних ключів надійно захищає трактор і його вміст від крадіжок, камери на капоті і телескопічні дзеркала гарантують ще більшу безпеку при щоденній роботі в полі і під час пересування по дорогам.

Відмінний огляд

Ширококутові і регульовані електрично дзеркала забезпечать повноцінну панорамну оглядовість. Дзеркала висувного типу забезпечують можливість адаптації до обладнання будь-якої ширини. Регулювання проводиться за допомогою Varioterminal безпосередньо з ергономічної кабіни.

Неперевершений комфорт – кабіна Fendt Life Cab

Простора кабіна Life Cab на моделях Fendt 900 Vario (2020) забезпечує максимальний комфорт. Починаючи з пневматичної 3-точкової підвіски, а також крісла з кондиціонером і численними відділами для зберігання до мультимедійного пакету з акустичною системою 4.1 – в цих кабінах все продумано до найдрібніших деталей.

Камера на капоті

Встановлена фронтальна камера забезпечує оператору огляд навісного обладнання в передній частині. Картинка транслюється на Varioterminal. З цією опцією навішування і зняття баласту стали в рази простіші. Камера дає можливість своєчасно виявити об'єкти перед трактором і уникнути нещасних випадків.

Fendt Stability Control

Покращена безпека і високий рівень комфорту управління при поворотах: система автоматично знижує бічний нахил при швидкості пересування понад 20 км/год, активно усуваючи будь-яке розгойдування на поворотах. З метою досягнення рухливості техніки в полі система активує цю опцію виключно при гальмуванні на швидкості більше 15 км/год.

image
image
Захисна система блокування

Найкращим захистом від крадіжки і незаконного зливу пального є система унікальних ключів, кожен з яких присвоюється тільки одній одиниці техніки. Тільки скориставшись цим ключем, ви зможете відкрити капот трактора Fendt 900 Vario (2020), дверцята кабіни, замок запалювання і паливний бак.

Дзеркала Comfort з електричним регулюванням

Ширококутні дзеркала заднього виду з електричним регулюванням можна з легкістю налаштувати через термінал. Кронштейни дзеркал легко висуваються і втягуються. Сліпих зон при правильному налаштуванні дзеркал не буде. Навіть при використанні габаритних машин в умовах обмеженого простору оператор завжди буде забезпечений відмінною оглядовістю.

Система Fendt Assist

Додаткові системи, такі як Fendt Stability Control, механізм ручного гальма і блокування керма забезпечують безпеку на дорозі і в полі.

Fendt Stability Control стабілізує трактор на дорозі при швидкості понад 20 км/год. Електропневматичне ручне гальмо задіюється автоматично при виході з кабіни або вимкненні двигуна. Крім цього, додатковий механізм ручного гальма вимикає його в автоматичному режимі, коли ви рушаєте з місця.

Блокування поворотної осі причепа зменшує ймовірність розгойдування причепа в процесі руху на великих швидкостях з незаблокованими мостами.

Мультимедійний пакет з бездоганною якістю звуку

4 високоякісних динаміка і сабвуфер гарантують відмінну якість звучання в кабіні. Насолоджуйтесь музикою з мобільного пристрою, приєднавши його за допомогою USB, AUX-IN або Bluetooth. FM / AM / DAB + / HD і 2 антени з пошуком каналів забезпечують відмінний прийом сигналу. Здійснюйте дзвінки з Fendt 900 Vario за допомогою набору гарнітури (8 мікрофонів, вбудованих в дах).

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Демо-показ FENDT 936 Gen6 на Кіровоградщині!
дізнатись більше

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше
перейти до всіх новин