Про компанію

Огляд ключових особливостей дискового лущильника Farmet Diskomat

Огляд ключових особливостей дискового лущильника Farmet Diskomat

Дворядна дискова конструкція лущильників Farmet Diskomat зі значним кутом атаки забезпечує бездоганне дроблення з ретельним змішуванням рослинного продукту повністю по всій площі на глибину 6-18 см. Маса також прекрасно розподіляється по всій поверхні обробки. За кожним дисковим рядком дефлектори збільшують ефект подрібнення грудок і закладення рослинного продукту.

Область дроблення та ущільнення ґрунту

Грамотне ущільнення ґрунту гарантує надійну інфільтрацію води і збереження вологості в землі.

Diskomat включає в себе величезний спектр експлуатації в самих різних технологічних рішеннях обробки ґрунту. Вона застосовується як в разі виконання лущення стандартного типу після оборки врожаю сільськогосподарських рослин на різній глибині до 18 см, також і для подальшої елементарної обробки ґрунту.

Істотним плюсом цієї концепції є вирівнювання. Її дуже зручно застосовувати і для подальшої обробки ґрунту, яка передбачає акцент на вирівнюванні земельної зони та якості обробки ґрунту.

Мінімальні габарити, максимальна компактність

Дискова борона Diskomat – не йде в порівняння ні з чим, як в плані загальної концепції пристрою та дизайну, так і в рішеннях окремих технічних складових, а також експлуатації спеціальних матеріалів і технологічних рішень. Це гарантує машині компактність (насамперед для переміщення на дорогах), мінімальну масу та рівномірний розподіл на робочі інструменти і низькі витрати на ТО. Пристрій дискової борони відповідає всім стандартам безпеки для переміщення по наземним комунікаціям.

image
image
Мінімальні витрати на ТО

Величезна увага спрямована на дизайн і зручність дискової борони Diskomat. Всі регулювальні частини знаходяться в хорошому доступі для обслуговування і відповідають найсуворішим нормам безпеки. Пристрій має мінімальні витрати на ТО. У порівнянні з конкурентними аналогами істотно знижено кількість мастильних місць і час обробки. Велика частина вузлів не вимагають обслуговування на весь експлуатаційний період обладнання.

Переваги конструкції

Диски 620 мм, розташовані в два ряди, підрізають ґрунт. Робоча глибина становить 5-18 см. За кожним дисковим рядом є дефлектор, який вирівнює і подрібнює грудки, що вилітають.

За допомогою заднього котка подрібнюються грудки та ущільняється ґрунт.

Леговані продукти спільно з системою eXtra steel line є гарантом тривалого експлуатаційного періоду техніки Farmet.

У головних вузлах застосовуються леговані зносостійкі продукти для максимально тривалого експлуатаційного періоду.

Кожен диск оснащений надійним пружинним захистом, що не потребує обслуговування. Разом з тим забезпечений захист всіх робочих складових і високий ступінь прохідності рослинних продуктів.

Легке обслуговування

За рахунок мінімального числа місць регулювання і змащення, обслуговування, регулювання та управління є вкрай простими процедурами, які під силу абсолютно кожному.

до всіх новин

інші Новини

20.09.2021

Огляд кабіни гусеничного трактора Fendt 900 Vario MT
дізнатись більше

16.09.2021

Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!
дізнатись більше

16.09.2021

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
дізнатись більше

15.09.2021

Демо-тур комбайну Fendt Ideal в Харківській області!
дізнатись більше
перейти до всіх новин