Про компанію

Огляд модельного ряду бункерів Bourgault серії 6000

Огляд модельного ряду бункерів Bourgault серії 6000

Пневматичні бункери Bourgault лінійки 6000 характеризуються гнучкістю експлуатації, легкістю і точністю системи дозування матеріалу, та іншими особливостями конструкції, які значно спрощують робочий процес і збільшують продуктивність.

Пневматичні бункери лінійки 6000 «ведучого» виду забезпечують такий самий рівень надійності, зносостійкості і гнучкості у використанні, що і «ведені» бункери. Модернізований дизайн і баланс дають всього лише 3900 кг навантаження на причіпний механізм за допомогою завантаження провідних моделей 6450 і 6550.

Задня причіпна конструкція використовується для агрегатування з посівними пристроями широкого захоплення. Всі моделі лінійки 6000 можуть мати провідну конфігурацію.

Модель 6280 - це бункер з меншим обсягом і функціоналом габаритних бункерів. Краще рішення для невеликого обсягу робіт. Принцип розподілу матеріалу Bourgault категорії А забезпечує рівномірність, точність і акуратність. Така система передбачає наявність таких складових: вентилятори, вимірювальний шнек PDM Pro, первинні пневмолінії прямолінійної форми, пневмокомплект.

Привід пристрою дозування і передачі гарантує точні і постійні норми посівів. Функції коліс дають можливість підбору коліс, що забезпечують надійну маневреність і мінімальне ущільнення ґрунту. Технологія CRA гарантує регулювання норм посіву на ходу безпосередньо з кабіни. Традиційний монітор моделі 591 забезпечує контроль робочих параметрів до 4-х секцій бункера.

Моделі 6350 і 6450 - багатофункціональні трисекційні бункери з опціями, що дозволяють виконати набагато більший обсяг робіт в максимально стислі терміни. Модель 6350 оснащений традиційним завантажувальним / розвантажувальним двадцятисантиметровим шнеком.

Провідною незалежною системою відеостеження від Bourgault забезпечується спостереження в кожній окремій секції пристрою, а також позаду бункера. Bourgault - це перший бренд, який запропонував гідравлічний пристрій підйому матеріалу, який гарантує надійність і ергономічність. Модель бункера 6450 може бути оснащений традиційним завантажувальним / розвантажувальним шнеком або завантажувальним-розвантажувальним шнеком типу Deluxe. Робоче освітлення розміщено в потрібних місцях для збільшення продуктивності і безпеки робочого процесу в темний час доби.

Модель 6550ST являє собою великий, обсягом 19 380 л, бункер. Привід системи дозування та передачі даної моделі гарантує точні і постійні норми висіву. Модель 6550ST має безліч функцій коліс, які забезпечують мінімальний тиск на ґрунт, навіть в разі повного завантаження. Розподільна система Bourgault категорії А включає в себе три головних складових: дозатор PDM Plus, систему подачі матеріалу Straight-Thru і пневматичний комплект подачі сімен Bourgault.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин