Про компанію

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra

Valtra – єдина торгова марка, яка пропонує функцію реверсивного ходу для тракторів потужністю від 105 к.с. до 405 к.с. Кожна модель виробляється під певні потреби власників. Технологія реверсивного ходу Twin Trac – тільки одна з небагатьох оригінальних функцій, що підвищують ефективність.

Чому Twin Trac?

За допомогою даної технології можна більш якісно здійснювати найрізноманітніші дії.

  • Вражаюча оглядовість та керування навісним обладнанням;
  • Збільшена повороткість трактора;
  • Економія часу та пального.

У багатьох ситуаціях технологія реверсивного ходу Valtra не потребує спеціальної техніки, тому ви можете сміливо використовувати те, що у вас є.

Істотна економія часу та пального

Згідно з даними досліджень від незалежного дослідницького інституту за запитом Valtra, експлуатація трактора, обладнаного технологією реверсивного ходу Twin Trac дозволяє економити близько 12% часу і до 11% пального в порівнянні зі стандартною роботою. Крім цього, скошування сіна заднім ходом дозволяє розвантажити спину працівника.

Twin Trac – це не просто допоміжна функція, а цілий трактор, який створений для експлуатації в обох напрямках.

Відмінний огляд навісного обладнання

При роботі заднім ходом досягається ідеальний огляд навісного обладнання і робочого простору. Багато різновидів техніки також функціонують краще спереду, знижуючи до мінімуму розчавлювання врожаю до того, як він потрапить в машину. При роботі заднім ходом габаритна кабіна забезпечує відмінну робочу обстановку.

Багатофункціональне робоче обладнання

Twin Trac розширює функціонал трактора без шкоди іншим його якостям. Ззаду трактора є всі гідравлічні приводи, потужний зчіпний пристрій з регульованою позицією і багатошвидкісною BOM.

Максимально зручний дизайн

Позаду машини розміщені всі допоміжні елементи управління, в тому числі допоміжне рульове колесо і важіль перемикання напрямку руху, педалі газу, зчеплення і гальма. У версіях Versu і Direct завдяки водійському підлокітнику Valtra ARM всі складові частини управління переносяться на задню частину при повороті крісла. Машини Valtra також постачають виключно з задньою педаллю акселератора. За допомогою даної педалі можна підвищувати частоту обертання двигуна з метою збільшення гідравлічного зусилля в разі виконання навантажувальних і земляних маніпуляцій.

Проста зміна напрямку руху

Крісло оператора в тракторах Valtra повертається на 180 градусів, що дозволяє з легкістю змінити напрямок руху, не роблячи зайвих рухів.

Комфортне положення тіла при роботі

Робота заднім ходом корисна для здоров'я, оскільки у водія немає необхідності виконувати свої завдання зі скрученою спиною та шиєю.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин