Про компанію

Огляд технологій посівного комплексу Bourgault FMS

Огляд технологій посівного комплексу Bourgault FMS

Технологія внесення добрив між рядами MRB

  • MRB система від Boulgault гарантує грамотний розподіл матеріалу в незалежності від умов, примножуючи ваш дохід навіть у засуху. За допомогою дискових систем MRB здійснюється внесення повних норм добрив на оптимальній відстані
  • Внесення норм добрив на оптимальній відстані від насіння забезпечує створення оптимальних умов для повноцінного розвитку кореневої системи
  • Ґрунтове покриття мінімально руйнується дисковими сошником, зберігаючи при цьому вологість і цілісність посівної поверхні
  • Збільшення рівномірності і якості сходження, особливо, в період посухи, виступає пріоритетним і найбільш значущим етапом в запланованому прибиранні.

Результативність внесення рухомих норм добрив між рядами тільки підвищується в міру виникнення нових сортів, які показують більш високий рівень сходження при більшій кількості матеріалу. Грамотний розподіл насіння спільно зі стартовими добривами і достатнім обсягом вологості забезпечує оптимальне середовище для одночасного зростання і сходження.

Азотні добрива провокують активне зростання кореневища для загального потенціалу харчування і забезпечення вологістю культури. Таким чином, вдається успішно боротися з тривалими посушливими епізодами і запобігати іншим проблемам протягом усього вегетаційного терміну.

Система внесення добрив MRB забезпечує фермерам збільшення врожайності вже понад 20 років. Такі результати привели до того, що вже сьогодні більше 80% комплексів Boulgault по всій земній кулі доступні в продажу разом з системами MRB. З кожним роком відзначають посуху в весняний час, що передбачає потребу розгляду MRB системи в якості надійного інструменту для підняття стресостійкості культур і підвищення врожайності.

Система керування

Для FMS на вибір пропонується одна з 3-х систем керування: X35 ApolloTM, X18 ApolloTM або ISO ApolloTМ.

1. X35 ApolloTM - це прекрасні рішення для повноцінного моніторингу та регулювання посівної конструкції, з огляду на варіювання норм висіву на просторому сенсорному моніторі.

2. X18 ApolloTM є полегшеним варіантом попередньої системи без опцій прийому і передачі даних, а також роботи по варіативному внесенню матеріалів на базі карт.

3. ISO ApolloTМ функціонує відповідно до стандарту ISO 11783 і забезпечує застосування наявного на тракторі віртуального терміналу для проведення моніторингу, калібрування і здійснення основних маніпуляцій посівного набору без потреби монтажу додаткового екрану в кабіні. В основному, сучасні моделі тракторів підтримують стандарт ISO і оснащені необхідним для приєднання набором дротів.

Блок керування - опціональні опції LiftMaster ™ і PackMaster ™ (представлені лише в системі Apollo X35)

  • LiftMaster ™ задає автоматичне підняття і опущення робочих інструментів при поворотах.
  • PackMaster ™ забезпечує рівномірний тиск прикочування в момент проведення за рахунок оперативного гідравлічного реагування на зміни умов.
до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

05.04.2021

Відмінні риси навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

01.04.2021

Переваги Т-серії тракторів Valtra
дізнатись більше

29.03.2021

Економія та потужність – колісні трактори Fendt 900 Vario (2020)
дізнатись більше
перейти до всіх новин