Про компанію

Огляд технологій колісних тракторів Valtra T-серії

Огляд технологій колісних тракторів Valtra T-серії

Інноваційні технології Valtra інтегровані в моделі Т-серії в комплектації Versu. Всіма функціями можна керувати з підлокітника Smart Touch, всього двома дотики.

Підвищити продуктивність, при цьому знизивши витрати допоможе використання наступних технологій:

  • Auto Guide
  • Isobus
  • Section Control
  • Task Doc
  • Valtra Connect.

AutoGuide

AutoGuide - система автоматичного кермового управління. Valtra пропонує два різновиди антен: Trimble і Novatel.

Антена Trimble забезпечує підтримку різноманітних коригувальних сигналів. AutoGuide здатний безперебійно працювати протягом 20 хвилин. Використання даної системи дає можливість оптимізувати роботу на ділянці, що обробляється, і робити все оперативно із максимальним заощадженням часу, фінансів і пального. Оскільки фахівець не зосереджений на кермовому управлінні, він не так втомлюється і може виконати значно більше роботи.

Isobus

Система Isobus забезпечує управління сумісними причіпними пристроями. Дана система оперативно приєднується і забезпечує високий рівень контролю, який потрібен для точного землеробства. При з'єднанні обладнання з трактором Valtra вся інформація оперативно вивантажується в термінал.

Огляд технологій колісних тракторів Valtra T-серії
Огляд технологій колісних тракторів Valtra T-серії

Section Control

SectionControl забезпечує автоматичне регулювання секцій причіпних пристроїв і відсутність вторинного перекриття.

За допомогою Varaible Rate Control (VRC) можна вносити коригування норм матеріалів для різних зон поля. Витрати визначаються з урахуванням карт диференційованої норми. Великий плюс в максимально точному визначенні та плануванні витрат. Завдяки VRC можна взаємодіяти одночасно з п'ятьма типами матеріалів.

TaskDoc

TaskDoc відзначає важливі відомості, документує інформацію про поле і проводить оперативний аналіз. За допомогою SmartTouch вдається також створювати завдання на комп'ютері і переносити їх в термінал. Передача даних на комп'ютер здійснюється за допомогою USB-накопичувача.

TaskDoc Pro пропонує величезний перелік даних для аналізу та обробки і передачу з трактора на пристрій і назад через мережу Інтернет.

Valtra Connect

Valtra Connect забезпечує безперебійну фіксацію відомостей про важливі критерії роботи трактора і його локації. Система відображає історію і те, що відбувається в режимі онлайн на пристрої. Інформація зберігається і її можна переглянути в будь-який час і в будь-якому місці. Крім того, вона дозволяє спрогнозувати потреби в технічному обслуговуванні.

Valtra Connect відповідає за керування тракторним парком, дозволяє стежити за ефективністю використання і стадіями закінчення актуальних процесів. Система дозволяє отримати відомості, що потрібні для забезпечення необхідних показників, зниження витрат і підвищення часу безперервної роботи.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин