Про компанію

Обприскувачі Apache зберігають первісну вартість після 5-и років володіння!

Обприскувачі Apache серії AS третій рік поспіль стали переможцями в рейтингу моделей сільгосптехніки, що менше за інші втрачають вартість. Таку перемогу щорічно присуджує американська консалтингова компанія EquipmentWatch.

«Highhest Ret Value Awards» - саме так називається нагорода, що присуджується за збереження первісної вартості важкого обладнання. Переможцями стають моделі (серії) техніки, у якій зберігається максимальна вартість після 5 років експлуатації. Така статистика заснована на базі даних про MarketWatch.

В цьому році, для визначення переможців, аналітики EquipmentWatch вивчили більше 12 000 моделей техніки. Фахівці використовують запатентований алгоритм для оцінки залишкової вартості техніки. «Збережена первісна вартість є важливим критерієм для покупців техніки і дилерів», - сказав Гарретт Шеммель, віце-президент компанії EquipmentWatch.

Компанія Equipment Technologies (ЕТ) — виробник техніки Apache, є єдиним виробником, який домігся трьох перемог в категорії обприскувачів. «Ми надзвичайно пишаємося тим, що три роки поспіль отримуємо цю нагороду. Це говорить про справжню надійності обприскувачів Apache», - сказав генеральний директор ET - Метт Хейс.


Обприскувачі Apache

Equipment Technologies створює прості, надійні, легкі і доступні самохідні обприскувачі для звичайного фермера. Кожен обприскувач виробляється в Мурсвіллі, штат Індіана. Apache широко використовуються фермерами США, Канади, Австралії та СНД. Дізнайтеся більше про Apache у свого регіонального менеджера або за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин