Про компанію

Основні переваги оригінальних фільтрів Cat® в порівнянні з аналогами

Основні переваги оригінальних фільтрів Cat® в порівнянні з аналогами

Фільтри Cat® виробляються з урахуванням найсуворіших вимог, які були встановлені компанією Caterpillar. Мета інженерів компанії полягає в забезпеченні надійного захисту від забруднень двигунів Caterpillar, складових деталей паливної системи і силової передачі щодня протягом усього терміну служби техніки.

Фільтри Cat® відрізняються конструктивними характеристиками, яких не існує у аналогів:

  • Поліакрилові гранули не дозволяють злипатися складкам фільтрованого паперу
  • Спіральний ровинг дозволяє фіксувати складки фільтрованого паперу
  • За допомогою нейлонової центральної трубки і алюмінієвої основи вдається виключити забруднення фільтра з середини частинками металу
  • Литі торцеві кришки дозволяють виключити внутрішні витоки.

Ще одна риса фільтрів Cat® – зносостійке коло, механізм якого розрахований на колосальні навантаження тиску і забезпечує холодні пуски, запобігає небезпеці витоку.

На відміну від аналогів, фільтри Cat® мають поліакрилові частки, що запобігають злипанню гофрованих складок фільтрованого паперу – поширена проблема, яка присутня майже в усіх фільтрах конкурентів. Коли складки фільтруючого компонента злипаються, робочий простір значно зменшується, внаслідок чого фільтр може перейти в байпасний режим, і забруднення пошириться на двигун або інші системи. Фільтри конкурентів дуже часто вимагають заміни ще до закінчення зазначеного періоду роботи. З продукцією від Caterpillar ситуація інакша. За рахунок поліакрилових гранул відстань між гофрованими складками не змінюється, і на протязі всього експлуатаційного періоду фільтра досягається максимальна площа його робочої зони, що в свою чергу гарантує високий рівень грязеємності фільтра.

Фільтри Cat® забезпечують гарантоване збереження всіх якостей протягом всього рекомендованого експлуатаційного періоду і не створюють ймовірність скорочення функціонування вузлів і деталей. Це знижує число щорічних замін, мінімізує час простою обладнання і експлуатаційні витрати.

Зазор між складками паперу фільтрів Cat® підтримується постійно завдяки використанню поліакрилових частинок, що дозволяє досягти максимальної площі робочої зони фільтрів і більш якісного захисту двигуна та інших елементів. Крім того, забезпечується тривалий експлуатаційний період в порівнянні з фільтрами конкурентів.

Фільтри Cat® оснащені неметалевими центральними трубками, що гарантує кращий захист двигунів і вузлів. У дешевших фільтрах центральні трубки виготовлені з металу, і в них можуть залишатися металеві елементи, що формуються в ході виготовлення фільтра. Металеві складові можуть посприяти появі задирок підшипників і призвести до ураження інших важливих складових системи. Трубки фільтрів Cat® мають суттєву перевагу, оскільки виробляються з нейлону, армованого скловолокном. Саме з цієї причини ймовірність забруднення металевими складовими повністю виключається. Дані центральні трубки набагато чистіше і захищають всі елементи без ризику поломки. Крім усього іншого, неметалеві центральні трубки на 30% міцніше стандартних трубок, виготовлених з металу, що попереджає ймовірність їх поразки при різкій зміні тиску або в процесі холодного пуску.

Ознайомитися з іншими запчастинами можна за посиланням: https://zeppelin-agro.com.ua/parts/

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин