Про компанію

Особливості конструкції автогрейдера SEM 919

Особливості конструкції автогрейдера SEM 919

Тягова рама

Трубчастий механізм А-подібної форми тягової рами гарантує високе притискне зусилля і дозволяє продовжити експлуатаційний період. Кульовий шарнір змінного типу, скріплений за допомогою надійних болтів, дозволяє заощадити час і фінанси. Точне регулювання конструкції тягової рами забезпечується простим зняттям калібрувальних шайб.

Фронтальна рама

Коробчаста форма рами з загнутим бортиком дозволяє уникнути зварних швів в області підвищеного навантаження, а виконання нижньої і верхньої складових із цільної сталі гарантує надійність і продовжує термін служби. Гідравлічні шланги розміщені так, щоб забезпечити комфортне технічне обслуговування і мінімальну ймовірність виникнення випадкових пошкоджень. Використання змінних втулок значно зменшує загальну ціну на обслуговування грейдера і збільшує довговічність.

Автогрейдер SEM 919

Панель керування

Зручне управління автогрейдером дозволяє знизити навантаження на робітника і значно зменшити його стомлюваність протягом робочого дня. Застосовуючи важелі з малим ходом і зусиллям зсуву, оператор може здійснювати відразу кілька маніпуляцій.

Гідравлічна система

Розподільники PPPC були створені безпосередньо для грейдерів. Ці пристрої безперебійно регулюють витрату і тиск у гідравлічній системі згідно навантаженню і керуючим впливами, завдяки чому значно спрощується контроль над усіма функціями. Поршневий насос світового стандарту зі змінною ефективністю дозволяє знизити виділення тепла, потужність, що споживається і збільшити заощадження палива. Система гідравліки з регулюванням потужності по навантаженню значно підвищує продуктивність за рахунок безперебійного прецизійного управління рухом відвалу. Робочі органи фіксуються запірними та запобіжними клапанами в заданій позиції, що дозволяє виключити переміщення поршнів у циліндрах в зв'язку з зовнішніми навантаженнями.

Автогрейдер SEM 919

Система керування

7-позиційна куліса пересування поворотного кругу на електрогідравлічному керуванні дає можливість оператору автогрейдера SEM 919 задавати необхідну позицію відвалу з кабіни. Куліса дозволяє розширити можливості досяжності в процесі різання укосів або кюветів. Використання змінних зношувальних елементів дозволяє продовжити експлуатаційний період куліси і зменшити ціну технічного обслуговування.

Плаваючий режим відвала

З метою розширення функціоналу грейдера було прийнято рішення додати функцію перемикання відвалу в плаваючий режим, коли він стикається з ґрунтом без тиску в гідравлічній системі, імітуючи профіль дороги. Оператор включає плаваючий режим, відхиляючи від себе до упору і фіксуючи органи керування за допомогою правого і лівого циліндрів.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин