Про компанію

Особливості трактора Valtra A-серії - моделі A95

Особливості трактора Valtra A-серії - моделі A95

AGCO спеціалізується на самостійному виробництві ключових вузлів для тракторів. Розробники корпорації спроектували і створили розумне шасі, якісну трансмісію і комфортабельну кабіну. Компанія застосовує двигуни Sisu AGCO Power ось вже понад 60 років. Висока якість продукції здобула визнання в усьому світі.

Моделі лінійки А відрізняються достатніми показниками потужності і оперативністю для годування тварин. Кабіна дозволяє домогтися чудового огляду для робіт, в яких необхідна точність. Функціонал роботи трансмісії дуже простий. Щоденне обслуговування не вимагає особливих зусиль: перевірка пального, кількості мастила і іншого не займає багато часу.

Двигун і трансмісія

Трактор Valtra A95 працює на 4-х циліндровому двигуні AGCO POWER TM з механічною конструкцією вприскування пального палива, турбонаддувом і проміжним охолоджувачем. Об'єм двигуна становить 4,4 літра.

Двигун має змінні мокрі гільзи циліндрів. За рахунок опори в змінній частині блоку вдається зменшити вібрацію і заощадити мастило двигуна. Крім цього, вдається досягти циркуляції максимального числа охолоджуючої рідини у верхній області циліндра.

Охолоджувач наддувного повітря знаходиться над радіатором охолоджуючої системи двигуна, завдяки чому вдається досягти високого рівня ефективності процесу охолодження без істотного зменшення повітря, що подається.

Модель має повністю синхронізовану трансмісію з надійним механізмом, високим рівнем продуктивності і швидкістю від 0,9 до 39 км/год. За рахунок розміщеного в одній площині колінчастого вала вдається отримати чудову продуктивність силової передачі.

image
image

Комфортна кабіна оператора

Ідеальний огляд фронтальної частини досягається за рахунок похилих ліній капота. Величезне заднє вікно знаходиться поблизу оператора, що усуває невидимі ділянки. Тонкі кутові стійки і дві скляні дверні конструкції дозволяють отримати ідеальний круговий огляд. За рахунок міцних самоочисних ступенів і поручнів надійність підвищилася в рази. Усередині кабіни вбудована лампа освітлення. Вмонтована в традиційній комплектації камера заднього виду гарантує високий рівень комфорту в процесі управління трактором. Висота сидіння, жорсткість підвіски і нахил піддаються регулюванню.

Гідравлічна система

У систему гідравліки трактора мастило подають за допомогою потрійного шестеренчатого насоса, що забезпечує максимальний рівень ефективності. Разом з тим мастило гідравлічної системи не взаємозамінне з трансмісійним. Максимальна вантажність становить 3300 кг.

Завдяки системі AutoControl забезпечується регулювання задньою навіскою, що передбачає:

  • Регулювання робочої глибини інструментарію
  • Регулювання швидкості опускання системи
  • Обмеження висоти підйому
  • Включення системи регулювання плавності ходу

Разом з тим в стандартну комплектацію входить поворотна лінія, яка потрібна при застосуванні обладнання з власною гідравлічною системою.

до всіх новин

інші Новини

18.10.2021

Оновлення комбайну Fendt IDEAL
дізнатись більше

14.10.2021

Передпосівна підготовка ґрунту з культиватором Farmet Verso
дізнатись більше

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

11.10.2021

DISCOLANDER – огляд дискової борони від компанії KUHN
дізнатись більше
перейти до всіх новин